Бібліотека освітнього порталу Всеосвіта - справжня скарбничка для вчителів різних дисциплін. Методичні матеріали та рекомендації, опубліковані на нашому сайті, розроблені кваліфікованими педагогами та використовуються у навчально-виховній практиці сотнями їх колег. Ефективність використання методик для проведення змістовних уроків прослідковується в результаті аналізу успішності учнів. Для Вашої зручності наш онлайн каталог публікацій поділено за дисциплінами, типами матеріалів, класами.

Наприклад, за посиланням https://vseosvita.ua/library/ukrainska-literaturaю. Ви знайдете добірку методичних матеріалів з предмету “Українська література”. На сайті щодня з’являються нові матеріали з даного предмету. Також Ви маєте змогу слідкувати за новинами у освітньому секторі, відслідковувати тенденції, знайомитись з розкладом онлайн-олімпіад тощо.

Для Вас підготовлені наступні типи матеріалів:

  • статті;
  • наукові роботи;
  • конспекти;
  • тести;
  • робочі програми;
  • відеоуроки;
  • презентації;
  • інші методичні матеріали.

Зазначимо, що усі методики розроблені згідно діючої навчальної програми, рекомендованої Міністерством освіти України, з урахуванням особливостей вікових категорій учнів. Серед конспектів та презентацій, відеоуроків Ви знайдете достатньо інформативного та достовірного матеріалу для проведення інтегрованих, комплексних уроків, виховних занять.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Теми уроків, запропоновані авторами, обрані таким чином, щоб зацікавити учнів і водночас вивчити необхідний матеріал, заохотити дітей до читання рекомендованих творів. Проблема неосвіченої молоді наразі стоїть дуже гостро. Багато учнів ігнорують вимоги програми та не вважають за потрібне читати літературні роботи українських митців. Тому завдання вчителя полягає не у примусі, а у заохоченні, стимулювання любові до літератури. Якщо Вам бракує часу для створення власної методики або Ви шукаєте креативну ідею, будемо раді допомогти уже готовим матеріалом для плідної роботи.

Крім того, Ви можете опублікувати на нашому сайті власний методичний матеріал та отримати Свідоцтво про публікацію в ЗМІ миттєво. Зазначимо, що ООО “Всеосвіта” - зареєстрований ЗМІ, тому, публікуючи матеріал у нас, Ви отримуєте офіційне підтвердження та захист авторських прав.