Залізобетонні вироби (ЗБВ) міцно увійшли в наше життя і сам бетон, як універсальний будівельний матеріал, себе давно зарекомендував і виправдав використанням повсюдно по всьому світу. До такого роду ЗБВ варто також віднести бетонні плити перекриття (покриття), які представляють собою армовану бетонну панель і виконують роль несучої конструкції в будівництві споруджуваного об'єкта.

Це звичайні круглопустотні ЖБ перекриття, а також набирають обертів панелі безопалубного формування, іменовані екструзійними панелями. За типом виготовляються конструкцій перекриття ділять на: пустотні, суцільні і ребристі.

Областю застосування такої продукції є невисокі житлові масиви, теплотраси, тунелі, а також об'єкти промислового призначення. Крім того, для зниження загальної ваги майбутнього об'єкта і збільшення звукоізоляційних властивостей плити перекриття виконують з пустотами.

Завдяки високому ступеню уніфікації круглопустотні плити перекриття, що виготовляються на "Куліндоровському індустріальному концерні", знайшли застосування в промисловому, житловому будівництві (в тому числі малоповерховому), при зведенні будівель і споруд:

  • великопанельних;

  • каркасних;

  • зі стінами з цегли, блоків, каменю.

Крім того, фахівці нашого підприємства працюють на модернізованому обладнанні. Це дає нам можливість виготовляти якісні бетонні плити перекриття, бетонні кільця для колодязя, фундаментні блоки та інші вироби. Використання таких перекриттів в сейсмологічних активній зоні допускає відсутність пустот по краях, для установки додаткових закладних виробів або випусків арматури.

Для підвищення тріщиностійкості і жорсткості використовують попередньо напружену арматуру. Це покращує експлуатаційні характеристики, полегшує вагу, підвищує економічність конструкції.

Сучасне автоматизоване обладнання "Куліндоровського індустріального концерну" і безперервний технологічний процес виробництва гарантують точне дотримання рецептури і якість кінцевого продукту. Вся продукція перед відправкою до замовника проходить ряд технологічний випробувань.

Ми виконуємо оперативну доставку і розвантаження плит перекриття (ПК) на заявлений замовником об'єкт по Одесі і території України, за винятком товарного бетону.

З асортиментом, сертифікатами якості, об'єктами, для будівництва яких ми поставляємо нашу продукцію, а також оформити замовлення Ви можете ознайомитися на сайті http://kik.od.ua або по телефону (048) 756-72-26