Бітрікс24 оптимізує внутрішню комунікацію в організаціях, об'єднавши найпопулярніші інструменти спільної роботи в одному місці. З її допомогою можна отримати доступ до десятків безкоштовних інструментів для управління клієнтами, завданнями і проектами, обслуговування клієнтів, внутрішнього спілкування і електронної комерції за допомогою Системи CRM об'єднує інструменти ведення бізнесу.

Що таке CRM?

CRM (скорочення від Customer Relationship Management) - буквально означає «управління взаємовідносинами з клієнтами». CRM - це підхід, а також інструменти для побудови, підтримки та поліпшення відносин з клієнтами. CRM-система - це інструмент, однією з його основних завдань - організація процесів продажів і маркетингу. Залежно від системи способи подання та організації процесів продажів розрізняються. CRM-система призначена для координації роботи. Це також однакова база знань для всіх співробітників.

У чому особливість системи CRM?

  • Найпопулярніша безкоштовна CRM в світі за кількістю користувачів. Список функцій, можливостей і практичних застосувань CRM вражає.
  • Найкраще програмне забезпечення CRM. Система управління взаємовідносинами з клієнтами може знайти безліч застосувань на підприємстві.
  • 10 кращих хмарних CRM-систем для малого та середнього бізнесу (з продажу).
  • CRM контролює маркетингові витрати і автоматично розраховує рентабельність інвестицій.
  • Безкоштовний контакт-центр для клієнтів забезпечує підтримку клієнтів по електронній пошті, телефону, в чаті, в соціальних мережах і популярних месенджерах. Спільне управління завданнями для великих і малих команд. Облік часу, нагадування, звіти, шаблони, залежно завдань і багато іншого.
  • Можливість створення котирувань і рахунки-фактури, прийом платежів через PayPal, і інші платіжні системи.
  • Можливість створити повноцінний онлайн-колл-центр. Вхідні та вихідні дзвінки плюс запис дзвінків, IVR і переадресація дзвінків.

Які ролі може грати CRM?

В цілому CRM-система зазвичай виконує три ролі в компанії:

1. Комунікативний, так як сприяє обміну інформацією в компанії та контакту з клієнтом.

2. Оперативний, тому що він дозволяє автоматизувати багато дій і процеси, що відбуваються у відділах продажів, маркетингу і обслуговування клієнтів.

3. Аналітичний, так як дозволяє аналізувати дані про діяльність компанії і поведінці контрагентів.