Випити філіжанку кави, не обов’язково зранку, у приємному товаристві, в чудовій дружній атмосфері – це не просто вгамувати спрагу. Мільйони шанувальників кавових напоїв долучаються до цієї церемонії, а поєднує цю спільноту інтернет – проект, новий сервіс «кавова мапа».

За що так полюбляють каву?

Справа не в тім, щоб просто влити в себе порцію вранішнього напою. Кав’ярня обирається кожним кавоманом особисто, за сукупністю усіх наявних факторів:

  • цікавою різноманітною рецептурою приготування запашних напоїв;
  • загальною атмосферою приязності, теплоти, тихої невимушеності, романтизму чи ін.;
  • гарним інтер’єром, в оздобленні якого є саме той мотив, що найдорожчий серцю клієнта;
  • можливістю поласувати вишуканими десертами, свіжою випічкою.

Насолоджуючись філіжанкою кави, можна зареєструватися на сайті kava-map.com та скористатися правом запросити до церемонії приятелів з інших кав’ярень свого міста чи з найвіддаленішого куточка нашої країни. Ставши зареєстрованим клієнтом, кожен кофеман зможе накопичувати бонуси, щоб іншого разу витратити їх в своїй улюбленій кав’ярні.

Чим ще приваблює сервіс «кавова мапа»?

У мережі закладів, поєднаних проектом, готують смачнючу каву з урахуванням забаганок та витончених смаків постійних клієнтів, ось лише деякі з цих видів напоїв з кавою:

  • чорна натуральна мелена;
  • капучіно;
  • латте;
  • традиційна з молоком;
  • глясе;
  • з корицею та ін.

Холодна чи жагуче гаряча, прикрашена візерунками та написами, вишукано презентована філіжанка улюбленого напою, наче бальзам на душу: комфорт, спокій, лише позитивні емоції – ось що одержує постійний відвідувач від своєї кав’ярні, сидячи на одному з своїх постійних, давно обраних місць. Тут можна почитати книгу, журнал, поділитися враженнями у фейсбуці, або дізнатися, які пропозиції у наявності в судньому закладі.

Запросіть на каву онлайн приятеля з іншого міста, ви будете разом у цей час, хоча між вами тисячі кілометрів. Довгі розмови з приємними співбесідниками, такі милі побачення, гарний настрій – ось що дає кавова мапа, майданчик розміром у цілу країну для поціновувачів кави та тих, хто вміє гарно цей напій приготувати. У виграші буде кожен учасник проекту, бо саме такий принцип закладено у основу «кавової мапи».

Теперь завсегдатаи кофеен могут, благодаря интернет-сервису kava-map.com, пригласить к совместному кофепитию приятеля из своего города или из самого отдаленного уголка страны. Комфорт,приятная атмосфера,отменно приготовленный кофе ждут каждого посетителя.