• Главная
  • Наливайченко: 2017 рік стане роком боротьби з корупцією у світі
Реклама
11:33, 19 декабря 2016 г.

Наливайченко: 2017 рік стане роком боротьби з корупцією у світі

Реклама

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко прогнозує, що наступний 2017 стане роком боротьби з корупцією у світі. Про це він сказав в ефірі телеканалу «Еспресо». 

«Нульова толерантність до корупції – це наріжний камінь нової міжнародної політики. Це прогноз на 2017 рік», - зазначив Наливайченко.

Він заявив, що протягом останнього часу по всьому світу відбуваються міжнародні антикорупційні форуми та конференції. «Увесь світ об’єднався проти корупції», - наголосив лідер Руху «Справедливість». 

За словами Наливайченка, єдиний, хто досі випадає з цього процесу – це Україна. «Український президент досі не наважився жодного паперу підписати, нема жодної офіційної української позиції, щоб приєднатися до всіх міжнародних антикорупційних зусиль», - підкреслив він. 

Екс-голова СБУ наголосив, що якщо українська влада не розпочне реальної боротьби з корупцією, Україна може втратити підтримку у світі, в тому числі і з боку США. «Через брехню і корупцію – втратимо підтримку», – сказав Наливайченко.Euw3mLWXdxk

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Наливайченко #прогнозує #боротьба #корупція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...