• Главная
  • "Наливайченко: ФБР і Мінюст США опрацьовують докази корупції в українській владі"
Реклама
10:50, 20 декабря 2016 г.

"Наливайченко: ФБР і Мінюст США опрацьовують докази корупції в українській владі"

Реклама

Адміністрація нового президента США Дональда Трампа буде характеризуватися "нульовою толерантністю" до корупції у світі, в тому числі і в Україні». Про це заявив лідер Руху «Справедливість», колишній голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Еспресо». 

«Особливо – в українській владі, особливо – стосовно президента Порошенка та його найближчого оточення», - додав він.

При цьому Наливайченко наголосив, що в Україні відбувається не боротьба з корупцією, а її імітація. «І цього нова адміністрація Сполучених Штатів не сприймає, і цього не сприймають європейські партнери», - наголосив лідер руху «Справедливість».

Він підтвердив, що спецслужби США мають у своєму розпорядженні докази корупції в українській владі. «Я підтверджую, що ФБР США дійсно має і не тільки плівки Онищенка, але і матеріали з жахливою корупцією в українській владі. Американська сторона, в тому числі, їх отримала. Фахівці ФБР, Мін’юсту вивчають ці докази, чи ці матеріали достовірні чи ні», - наголосив колишній керівник СБУ. І додав, що після «призначення нового міністра юстиції США ми побачимо, які правові кроки будуть і кого вони викличуть на допит».

За словами Наливайченка, адміністрація Трампа має намір серйозно посилити боротьбу з корупцією у світі. «США зараз і нова перехідна адміністрація після 20 січня 2017 року серйозно візьметься за питання відбудови світового простору, вільного від офшорів, вільного від розкрадання бюджетів всіх країн, без виключення. І серйозні будуть зміни в юрисдикції міжнародних судів, американських судів, навіть ролі МВФ з точки зору пошуку, затримки або арешту і повернення вкрадених активів до тих країн, які вже очищаються від корупції», - заявив Наливайченко. 

За його словами, нова адміністрація США має намір пропонувати МВФ припинити фінансувати уряди, які лише імітують проведення реформ та боротьбу з корупцією. «Нова американська адміністрація готує звернення, щоб Міжнародний валютний фонд фінансував не провальні уряди і міфічні реформи, незалежно від назви країни, а фінансував незалежних журналістів розслідувачів по всьому світу, незалежні приватних детективів, компанії, які здатні розшукати вкрадений актив, в тому числі на офшорах, повідомити про це і після цього допомогти повернути викрадені гроші», - розповів Наливайченко.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Наливайченко #боротьба #корупція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...