Мирноградським майбутнім пенсіонерам провели майстер-клас

Мирноградським майбутнім пенсіонерам провели майстер-клас на тему: «Як зареєструватись та стати користувачем особистого кабінету веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України?»

06 липня 2018 року головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Ліщук Ольга Вікторівна в рамках проведення заходу «Школа майбутнього пенсіонера?» провела майстер-к лас на тему: «Як зареєструватись та стати користувачем особистого кабінету веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України?»

Під час заходу присутніх ознайомлено з можливостями та порядком реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, також на конкретних прикладах продемонстровано, як отримувати необхідну інформацію.

Ольга Вікторівна акцентувала увагу громадян, що код заяви, отриманий в територіальному органі Пенсійного фонду для реєстрації на веб-порталі, надає доступ до вашої конфіденційної інформації, тому передавати його стороннім особам забороняється. Звернула увагу, що під час реєстрації на особисту введену громадянином електронну адресу надійде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації, надійде повідомлення веб-порталу про успішне завершення реєстрації та буде надано інтерфейс входу на веб-портал. Тільки за цієї умови реєстрація є здійсненою і громадяни можуть користуватися електронними сервісами Пенсійного фонду.

Мирноградським майбутнім пенсіонерам провели майстер-клас, фото-1

Також розповіла про перелік послуг веб-порталу, за допомогою яких створена можливість для:

- замовлення та отримання в електронному вигляді довідок та/або витягу з відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування з використанням перевірочних кодів (для користувачів, які зареєстровані на веб-порталі та ідентифіковані за допомогою електронного цифрового підпису);

- замовлення послуги інформування за допомогою СМС-повідомлення, електронної пошти тощо;

- звернення про призначення (перерахунок) пенсії в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису, подання документів в електронному(сканованому) вигляді;

- доступу в особистому кабінеті застрахованої особи до інформації про здійснення пенсійних виплат;

- надання послуги із автоматизованого розрахунку прогнозного розміру пенсії за даними, наявними в Реєстрі застрахованих осіб, та самостійно внесеними даними з трудової книжки;

- звернення до Контакт-центру Пенсійного фонду України тощо.

Присутні отримали тематичні буклети та були вдячні за надану інформацію.

Мирноград пенсіонер майстер клас
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25