Новости компаний
11:00, 20 января 2020 г.

SSD vs HDD: що краще і чому?

Новости компаний

З ростом потреб у зберіганні даних та порушенням безпеки користувачі постійно вимагають надійних та надійних пристроїв зберігання даних. Безперечно, жорсткий диск - це найпоширеніший та традиційний носій інформації, який продовжує збільшуватись у розмірах, надійності та безпеці та зберігає дані користувачів протягом останніх багатьох років, вимагаючи дуже невеликих інвестицій. Однак він може негайно вийти з ладу через неправильне використання, людські проступки, логічні або фізичні пошкодження тощо, де SSD (твердотільний накопичувач) може зберігати важливі дані протягом 200 років, не виходячи з ладу або не пошкоджуючи вміст на ньому. Відновлення даних SSD можна легко здійснити за допомогою стороннього програмного забезпечення для відновлення даних.

Хоча використання SSD може бути трохи дорожчим, а також меншими шансами на відновлення даних при відмові / пошкодженні, оскільки зацікавлені фірми вимагають бути більш досвідченими та використовувати передові методи для вилучення даних з будь-яких пошкоджених або несправних SSD.

SSD поставляється з нетбуками або ультрапортативними обчислювальними пристроями на відміну від жорстких дисків, які зазвичай є на будь-якому ноутбуці чи настільному комп’ютері. Однак ви можете окремо придбати SSD та використовувати його на ПК разом із вже встановленим жорстким диском для кращої продуктивності та відмовостійкості.

Але як ви оберете правильний SSD, який може відповідати вашим конкретним потребам? Ми викладаємо функції як HDD, так і SSD, тому ви можете легко вирішити вибір кращого і швидкого носія для зберігання ваших цінних даних.

Що відрізняється між двома - Жорсткий диск - це старий, але надійний накопичувальний пристрій для збереження ваших даних, навіть якщо відключена живлення системи, на відміну від системної пам’яті, яка тимчасово зберігає дані та видаляє їх, коли ви вимикаєте систему. HDD використовує блюдо з магнітним покриттям, яке зберігає тисячі музичних пісень, найновіші екшн-фільми, ігри тощо, і зберігає їх там, якщо ви не видаляєте / форматуєте або не стираєте накопичувач вручну за умови фізичного або логічного пошкодження. Голова для читання / запису розміщується вгорі і використовується для подачі потрібних даних, витягуючи їх з місця розташування на посуді, що рухається.

З іншого боку, SSD дотримується того самого механізму зберігання даних, за винятком використання рухомих деталей, як на жорсткому диску, як блюдо, головка для читання / запису, шпиндельний двигун тощо, що значно збільшує загальну тривалість життя будь-якого SSD. Замість пластини на SSD-дисках використовуються невеликі сегменти взаємопов’язаних мікросхем пам'яті, що робить його досить швидким і менш вразливим до пошкодження порівняно зі звичайним HDD. Оскільки SSD використовують мікрочіпи для зберігання / доступу до даних, ви отримуєте майже втричі більшу швидкість порівняно з HDD.

Переваги

Жорсткий диск (жорсткий диск)

  1. Жорсткі диски досить дешевші, ніж SSD. Ви можете придбати сучасний жорсткий диск у 1 ТБ максимум за 100 доларів, але у випадку твердотільного диска вам потрібно вкласти щонайменше в 3 рази більше.
  2. Легко доступний з довгим списком доступних опцій розміру, тобто 160 ГБ, 320 ГБ, 500 ГБ, 1 ТБ і т.д.
  3. Відновлення даних на жорсткому диску після механічної несправності порівняно з твердотільними накопичувачами.

SSD (твердотільний накопичувач)

Що стосується SSD, то тут існує довгий перелік переваг. Хоча я зібрав декілька найкращих із наведених нижче:

  1. Висока продуктивність і краща швидкість вводу / виводу - використовуючи SSD, ви можете завантажувати свій ПК протягом декількох секунд або передавати великий фрагмент файлів за мить очей, коротше, набагато швидше, ніж традиційний жорсткий диск.
  2. Високозахищений і не має пошкоджень живлення або механічних пошкоджень, оскільки SSD не містить деталей, що рухаються. Тому ви можете зберігати свої дані на SSD протягом багатьох років.
  3. Легко регулюється за допомогою жорсткого диска. Наприклад, у вас вже встановлений ПК із жорстким диском, але вам потрібно додаткове місце для копіювання чи переміщення ще кількох фільмів чи важливих документів. Краще придбати SSD і встановити на нього ОС, а пізніше перемістити всі свої речі на жорсткий диск для швидкого доступу.

Вирок

Зрозуміло, що жорсткі диски перемагають твердотілі накопичувачі, коли ціна та розмір є визначальним фактором для вас. Однак, віддаючи перевагу безпеці та швидкості передачі даних, може раптом змінити свою думку та запропонувати придбати SSD. У найближчі роки на SSD можна очікувати за нижчою ціною, а також збільшення розміру і може замінити більшість традиційних жорстких дисків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...