• Головна
  • Верстати для свердління стартових отворів
Новини компаній
13:56, 2 жовтня 2020 р.

Верстати для свердління стартових отворів

Новини компаній
Верстати для свердління стартових отворів, фото-1

Свердлильний верстат забезпечує високу точність розмірів, тому використовується в багатьох різних галузях промисловості. Ці пристрої використовуються для свердління, розгортання, розточування, нарізування різьблення і фрезерування. Скрізь, де необхідно виконати отвори набагато глибше, ніж це можливо стандартними свердлами - в автомобільній, обробної, металургійної та оборонної промисловості. Верстати для свердління стартових отворів від Mitsubishi Electric мають конструкцію, в якій враховані вимоги і досвід багатьох галузей, де застосовується глибоке свердління та необхідні там, де непросто віготовити отвір за допомогою звичайної обробки. Компанія Mitsubishi Electric Group пропонує ідеальні верстати для свердління стартових отворів в розмаїтті модифікацій. Ознайомитися з пропозицією можна на сайті компанії: https://www.mitsubishi-edm.com.ua/products/start-hole-drilling/, де є докладна інформація про головні переваги верстатів і основних характеристиках.

У чому особливість верстата для стартових отворів?

  • Ефективність і функціональність пристрою обумовлені особливою конструкцією, яка збільшує ефективність роботи, запобігаючи переміщення заготовки. Верстат для глибокого свердління стартових отворів оптимально підтримує всі операції, пов'язані з свердлінням отворів глибиною більше ніж у десять разів перевищує діаметр отвору. Завдяки розумній технології генератора можна оптимально вибрати конфігурацію верстата для типу та обсягу продукції.
  • Стабільна масивна конструкція гарантує доступність до всіх функцій та інструментів, забезпечуючи так званий мінімальний спуск інструменту в межах 0,3 мм на кожні 500 мм глибини. На додаток до цього: швидкість обробки, інтуїтивно зрозуміле управління на тлі вигідної ціни, тому доречно сказати, що верстат для свердління стартових отворів бренду Mitsubishi Electric є верстатом, що не має собі рівних в області глибокого свердління.

Що потрібно врахувати при виборі?

Кожен верстат для глибокого свердління повинен бути точно адаптований до типу оброблюваного матеріалу і виконуваної технологічної задачі. Вибираючи модель, беріть до уваги технічні параметри, призначені для роботи з конкретним матеріалом. Рекомендуємо вам ознайомитися з пропозицією, і якщо у вас є які-небудь питання або проблеми, зв'яжіться з нами за контактними телефонами. Ми відкриті для вирішення кожної поставленої перед нами завдання і намагаємося виправдати всі очікування клієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...