Новини компаній
16:38, 14 листопада 2022 р.

Як швидко вивчити італійську

Новини компаній
Як швидко вивчити італійську, фото-1

Є багато, багато причин вивчати італійську мову. У тому числі й те, що це надзвичайно корисна мова! Окрім цього, є багатство італійської культури, її кухня, краса її ландшафтів, теплота її мешканців… Якщо вас заінтригувала одна з цих причин і ви хотіли б вивчити італійську, то ви на правильному шляху.

У цій статті ви знайдете всю необхідну інформацію, поради та підказки, і вивчення італійської не буде для вас таким складним.

Порада №1: Зосередьтеся на найбільш корисній лексиці

Перший трюк дуже простий. Коли ви починаєте вивчати італійську мову, не захаращуйте свій мозок словами чи фразами, які ви ніколи (принаймні найближчим часом) не будете використовувати. Переходьте відразу до основ.

У вас може бути кілька причин швидко вивчити італійську. Наприклад, ви щойно влаштувалися на нову роботу в центрі Італії. У цьому випадку зосередьтеся на лексиці, що стосується вашої сфери.

Як швидко вивчити італійську, фото-2

Хочете відпочити на кілька тижнів на півдні Італії? Зосередьтеся на словах, пов’язаних з туризмом, їжею чи подорожами (сісти на літак, громадський транспорт, запитати дорогу).

А ще краще, можливо, ви закохалися в красиву італійку. Зосередьтеся лише на своїх манерах по-італійськи… і, звичайно ж, на флірті!

По суті, завжди добре вивчати базовий словниковий запас – і ви зрозумієте його досить швидко – але тоді вам потрібно зосередитися на словниковому запасі, пов’язаному з вашою навчальною метою. Важливо не витрачати час, принаймні протягом перших кількох місяців, на непотрібну лексику.

Порада № 2: Будьте культурними… по-італійськи!

Вивчайте картини, пам’ятники, мотоцикли та автомобілі, футбол і моду! Італія має неймовірно багату та широку культуру.

А це означає, що є багато цікавих онлайн-ресурсів, які можуть швидко збагатити ваш італійський словниковий запас.

Як швидко вивчити італійську, фото-3

Читання допоможе швидко вивчити італійську мову. Ви збагатите свій словниковий запас і отримаєте розуміння будови мови (дізнаєтесь як будувати речення). Ви також підберете відмінювання без необхідності працювати над нудними уроками з підручника.

І якщо ви боїтеся зробити помилку у вимові, тримайте вкладку Forvo відкритою, яка дозволяє вам слухати вимову будь-якого слова під час читання. Блоги, книги, новини, вірші… що вам ближче до душі - вирішувати вам!

Порада №3: ​​слухайте подкасти італійською

Щоб швидко покращити свої навички в цій галузі, ідеальним є регулярне слухання італійської мови. Ви, звичайно, можете слухати музику, телебачення чи радіо італійською мовою. Але ви також можете звернутися до подкастів: програм, записаних і доступних в Інтернеті, зазвичай безкоштовних. Ви можете використовувати їх, щоб:

  • Привчити свій слух до мови, інтонації, різноманітних наголосів, темпу.
  • Збагатити свій словниковий запас.
  • Покращити свою вимову.
Як швидко вивчити італійську, фото-4

Швидке вивчення італійської мови на слух не є новим секретом. Власне, так ми всі вивчали рідну мову. Слухаючи наших батьків та інших людей, які говорять нею, і намагаючись відтворити всі ті звуки, які ми чули. Отже, слухайте!

Порада №4: готуйте італійську їжу

Ми часто говоримо: вивчення нової мови має приносити задоволення. Коли це весело, ви завжди матимете мотивацію вчитися. Час не затягнеться під час вашої «навчальної сесії», тому що ви будете зосереджені лише на тому, щоб добре провести час. Говорячи про приємні методи навчання, ідеально підходить для покращення вашого навчання - кулінарія!

Як швидко вивчити італійську, фото-5

Порада №5: Тренуйтеся щодня

Наша остання порада є важливою, якщо ви хочете швидко вивчити італійську - практикуйтеся! часто!

Якщо ви хочете швидко та ефективно вивчити італійську мову, то вам потрібно вивчати мову – щодня. Але не потрібно сидіти за столом і годинами вивчати італійську граматику. Цей метод може все ж таки спрацювати для деяких людей, але більшості людей це дуже швидко набридне!

Як швидко вивчити італійську, фото-6

Натомість візьміть на себе зобов’язання відпрацьовувати найкорисніші слова та фрази протягом 15 хвилин на день. Наприклад, у громадському транспорті, перед сном або вранці в улюбленому кафе. Найголовніше - робити це щодня або, принаймні, настільки регулярно, щоб постійно поповнювати ці слова та фрази у своєму словниковому запасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...