![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
18:24, 8 травня 2023 р.
На фронті загинув 37-річний покровчанин Володимир Зубрицький
![На фронті загинув 37-річний покровчанин Володимир Зубрицький На фронті загинув 37-річний покровчанин Володимир Зубрицький](/dist-assets/images/cap.jpg)
3 травня, під час виконання бойового завдання у жорстоких боях з російськими загарбниками, біля населеного пункту Діброва Луганської області загинув наш земляк Зубрицький Володимир Володимирович. Йому було 37 років.
Володимир був командиром 1 аеромобільного відділення, 3 аеромобільного взводу, 7 аеромобільної роти, 2 аеромобільного батальйону військової частини А2120.
"Він героїчно бився за нашу свободу і вірив у те, що Перемога вже скоро. Вірив і віддав в ім'я цієї Перемоги найцінніше – життя. У Володимира залишились батько, дружина та двоє дітей. Похорон відбудеться післязавтра на кладовищі в Новотроїцькому СО об 11:00. Невимовний біль розриває серце. Покровська міська військова адміністрація висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя. Наша громада буде завжди пам’ятати імена своїх Героїв! Вічна пам’ять відважному Сину Українського народу, мужньому Захиснику та справжньому Патріоту України", - повідомили у Покровській МВА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...