Новини компаній
19:43, 11 травня 2023 р.

Що таке дистанцийне навчання

Новини компаній

Випробування, що постають перед сучасними школярами не мають заважати освітньому процесу. Діти повинні засвоювати нове та не забувати вивчене. Аби жодні проблеми не перешкоджали вивченню нового матеріалу, радимо звернути увагу на дистанційне навчання. Така форма здобуття освіти набирає шаленої популярності. Вона має безліч переваг, якими не може похвалитися очна освіта у школі.

Якщо дитина захворіла або перебуває у подорожі, вона все одно має змогу навчатися. Для цього необхідно лише мати технічний пристрій та доступ до мережі Інтернет. Всі уроки, факультативи, тестування проходять з використанням програм відеозв’язку та освітніх платформ. Завдяки цьому здобувати знання можна з будь-якого куточка планети. 

Якщо дитина не має змоги навчатися одночасно з усім класом, існує система асинхронного online навчання. При цьому для учня складається індивідуальний 

графік занять. Дитина відвідує уроки та здає роботи у зручний для неї час. 

Як влаштовано онлайн навчання для школярів

Одна з головних відмінностей дистанційної освіти — індивідуальна робоча програма. Вона індивідуальна та орієнтована на окрему дитину. До основних заходів, які застосовуються при онлайн навчанні в Україні:

 1. Розроблення індивідуального графіка та плану. Якщо освіта відбувається в асинхронному форматі, то враховуються особливості розвитку дитини, також час, який вона приділятиме вивченню матеріалу. 

 2. Розробляються плани контролю та перевірки знань учня. Сюди входять уроки з використанням засобів зв'язку, виконання письмових робіт з подальшим надсиланням на електронну пошту викладачеві, тестування.

 3. Оцінювання знань учнів проводиться в онлайн режимі. Усі оцінки фіксуються в електронному або паперовому класному журналі.

Для того, щоб дитина не втомлювалася та не псувався її зір урок поділяється на кілька частин. Безперервна робота з технічними засобами триває не більше 25 хвилин. Також під час та після уроків слід виконувати вправи для м’язів очей. Це допомагає очам розслабитися та запобігає втраті гостроти зору. 

Інтернет-освіта в Україні проводиться з використанням різноманітних освітніх платформ, програмного забезпечення для онлайн навчання, інформаційних ресурсів. Таким чином дитина пізнає нові технології, вчиться їх застосовувати. також вибудовуються навички самоорганізації, відповідальність.                                                                                                                                                                           

Переваги дистанцийного навчання

Все більше батьків обирають для власної дитини навчання з дому. Це зручно, адже вранці не потрібно поспішати до навчального закладу, забирати дитину. Учень може бути присутнім на занятті, знаходячись у будь-якій точці земної кулі, де є інтернет. Серед інших переваг здобуття освіти у віддаленому форматі:

 • Індивідуальний графік — можливість відвідувати заняття, виконувати завдання у зручний для Вас час. 

 • Процес навчання у будь-якому місці. Потрібен лише телефон або комп’ютер та доступ до інтернету.

 • Цікаві знайомства з новими людьми з будь-якого міста та країни.

 • Матеріал розбитий на окремі теми. Вивчення наступної можливе тільки після засвоєння попередньої. 

 • Проведення інтерактивних ігор, розвивальних занять, бесід.

 • Дитина легко поєднує навчання з гуртками, має час на відпочинок та дозвілля.

 • Поліпшення рівня цифрової грамотності, засвоєння нових технологій.

 • Формування самодисципліни, планування власного часу.

Варто наголосити, що онлайн навчання набагато вигідніше, ніж відвідування школи. Воно потребує менше фінансових та часових затрат, освітній процес відбувається за індивідуальним графіком. Тож дитина вивчає стільки часу, скільки потрібно їй для засвоєння матеріалу. 

При навчанні вдома дитина завжди може розраховувати на підтримку вчителя. Якщо в учня виникають труднощі з опануванням нової теми, вчитель завжди допоможе, детально пояснить, надасть додаткові вправи на запам’ятовування вивченого. 

Онлайн освіта — сучасне рішення для вивчення та засвоєння матеріалу. Воно допомагає зробити навчання зручним для дитини, її батьків та вчителів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...