• Головна
  • Матеріали, які використовують у графіці
Новини компаній
14:39, 16 червня 2023 р.

Матеріали, які використовують у графіці

Новини компаній

Метод малювання переважно чорним кольором та його відтінками, створюючи малюнок за допомогою ліній та штрихів називається графікою. Це вид образотворчого мистецтва, який зазвичай поділяють на такі різновиди: станковий, прикладний, плакатний, промисловий та архітектурний. Що саме потрібно мати митцю для створення графічного малюнку?

Матеріали для графіки 

Зазвичай графіку використовують для малювання попередніх ескізів художніх робіт, одягу, будівлі тощо, але вона може виступати і як окремий, самостійний вид образотворчого мистецтва. Для реалізації графічного малюнку вам знадобляться: олівці та графіт, маркери та фломастери, чорнила та перо, художні пастелі, папір. Розглянемо всі ці матеріали окремо: 

  • Пастель для малювання, яку ви можете придбати за посиланням https://panda-market.com.ua/pastel/ може бути двох видів: м’яка та тверда. За допомогою м’якої пастелі ви можете робити плавні деталі, які швидко наносяться на папір, в той час, як за допомогою твердої пастелі ви будете наносити більш точні штрихи. Твердий її вигляд нагадує по відчуттям олівець, а м’який кремоподібний пластилін. При виборі пастелі звертайте увагу на насиченість її кольору – від цього залежить якість інструменту. 

  • Для малювання олівцями вам знадобиться цілий набір. Щоб створити деталізований, якісний графічний малюнок вам знадобляться олівці різної м’якості: починаючи від 10В закінчуючи 10Н. Олівці з позначкою В мають м’якішу структуру, з їх допомогою ви можете легко створювати тіні, напівтіні, а також інтенсивні та товсті лінії. Олівці з позначкою Н навпаки мають твердішу структуру та призначені для відтворення точних ліній, чітких контурів, дрібних деталей. Олівець з позначкою F має середній тон. За посиланням https://panda-market.com.ua/karandashi/ ви знайдете усі необхідні для графіки види олівців. 

  • Для створення чорних ліній ви можете використовувати маркери та лайнери https://panda-market.com.ua/laynery/. Вони також представлені у магазині в різноманітній товщині. Звертайте увагу на основу з якої зроблений маркер. Вона може бути спиртовмісна або водна. Спиртовмісні маркери мають тенденцію до розтікання на папері та відображуються на його зворотній стороні, але роблять яскраві, виразні чорні лінії. Маркери на водній основі більше схожі на акварельні барви, тому можуть залишати певну прозорість на папері, проте не відображуються на зворотній стороні. 

Не менш важливий аспектом є обирання паперу для малювання графічного малюнку. Його текстура може бути тонкою або щільною – яку обирати залежить від інструменту, яким ви зібралися малювати. Якщо це будуть олівці ви можете спокійно малювати на тонкому папері скетчбуку, але якщо основним інструментом будуть маркери та лайнери або пастель, бажано зупинитися на щільному акварельному папері. Зазвичай для малювання графічного малюнку використовують папір від 90-120 г/м2. Спробуйте різні варіанти, щоб обрати саме той, який підійде під ваш кінцевий задум.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...