• Головна
  • Переваги електричної теплої підлоги і як її виконати
Новини компаній
17:30, 22 липня 2023 р.

Переваги електричної теплої підлоги і як її виконати

Новини компаній

Електрична схема обігріву підлоги, яку зазвичай називають “теплою підлогою”, має суттєві переваги, що відрізняють її від інших способів контролю температурного балансу у квартирі або будинку.

Виконати за оптимальною ціною та з максимальною користю і швидкістю електричну теплу підлогу допоможе компанія “Тепло - Стиль”. Спеціалісти компанії ознайомляться із вихідними даними квартири/будинку:

  • площа і висота кімнат;
  • теплопровідність стін – матеріали з яких виготовлені стіни і технологія їх сполучення;
  • якість зовнішнього теплового захисту і його наявність;
  • бажана вартість встановлення.
Переваги електричної теплої підлоги і як її виконати, фото-1

Спеціалісти компанії надають професійну оцінку можливим варіантам встановлення оптимальної за ціною системи теплої підлоги яка живиться від простого і безпечного у застосуванні джерела енергії – електроенергії. Электрический теплый пол купить в Украине вигідно саме у компанії “Тепло - Стиль” де завжди привабливі ціни і якісні технічні рішення, що допоможуть забути про недостатність тепла у житлі.

Економія грошей на обслуговування і витрати на енергоресурси

Електрична енергія – один із найстабільніших за ціною, енергоносіїв в Україні. Саме тому набагато простіше оптимізувати витрати на використання цього опалення. Вартість опалення вигідніша з застосуванням теплої підлоги, порівняно зі звичайними обігрівачами, газовими котлами чи централізованим опаленням. Комфортність використання цього способу опалення значно вища саме у цьому випадку, адже тут відбувається передача тепла безпосередньо до тіла користувача, через підлогу, а не опосередковано від радіаторів на стінах.

Варіативність встановлення та різні якісні характеристики

Мабуть, це чи не найдоступніша за універсальністю та вартістю, система обігріву. Можна, наприклад придбати системи теплої підлоги під мармур чи натуральне каміння, або навпаки – під лінолеум. Ціна робіт внаслідок вибору механічного чи дистанційного керованого цифрового регулятора системи, різновиду самої системи, суттєво відрізнятиметься. Тому все залежить від можливостей замовника та рівня довіри до конкретної технології.

В багатьох випадках варто орієнтуватись на свої звички, відчуття комфорту, адже встановити механічну систему контролю роботи теплої підлоги може бути вигідніше. Вона має вищу надійність і простоту керування. Водночас цифрові версії терморегуляторів можна використовувати як регулятори дистанційного керування, навіть за допомогою смартфону.

Потужність, надійність, гарантія використання та інші важливі характеристики можна дізнатись безпосередньо перед придбанням у консультації зі спеціалістами, чи уважно переглядаючи пропозиції на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...