• Головна
  • Як вигідно обмінювати криптовалюту — найпопулярніші способи
Новини компаній
17:51, 10 липня 2023 р.

Як вигідно обмінювати криптовалюту — найпопулярніші способи

Новини компаній
Як вигідно обмінювати криптовалюту — найпопулярніші способи, фото-1

Використання цифрових грошей як фінансовий інструмент — перевірений спосіб заробітку протягом кількох років. Висока волатильність такого активу, обумовлена комерційним регулюванням курсу на умовах безумовної децентралізації, дозволяє отримувати дуже великий прибуток. Однак ці ж умови забезпечують й досить високі ризики фінансового просідання. Тому стратегії, як торгувати біткоїном, ефіром та іншими криптовалютами, варто вибирати дуже вдумливо, зважаючи на всі можливі супутні фактори, які так чи інакше можуть вплинути на зміну цінності криптогрошей.

Технічно, щоб здійснювати обмін криптовалюти Київ, необхідно підібрати спеціальний сервіс. Такі платформи представлені в інтернеті досить широко, є з чого вибрати. Найчастіше перевага надається на користь криптовалютних обмінників, де відзначаються найбільш адекватні та справедливі умови для конвертації. Причому можна використовувати не лише цифрові валюти, а й електронні, фіатні. Все це значно розширює доступні можливості пасивного заробітку в онлайн-форматі.

Вибір криптовалютного обмінника — як не помилитися?

Щоб отримати очікуваний результат з точки зору швидкості проведення транзакцій і прибутку, що отримується в результаті відсотка, важливо правильно підібрати платформу для співпраці. Безпечний обмін криптовалют Львів підтримуватиметься на постійній основі, якщо:

  • компанія має хорошу репутацію — це нескладно перевірити по сайтах порівняння та популярним відгукам;
  • тривалість періоду діяльності обмінника — не менше 3 років, в ідеалі — більше;
  • компанія має всі необхідні дозвільні документи для ведення такої діяльності — як мінімум, повинна бути реєстрація в державному реєстрі, а також ліцензія.

Деякі новачки не зважають на такий показник, як робота служби технічної підтримки. Однак цей фактор може стати визначальним із погляду аналізу надійності компанії. Наприклад, якщо на сайті пропонується кілька каналів для зв'язку, у тому числі є можливість зв'язатися з представником телефоном, однозначно думка про такий обмінник складатиметься цілком приємна. А якщо є тільки адреса електронної пошти, за якою ніхто не відповідає, закрадаються сумніви в солідності компанії та прозорості її діяльності.

Як прорахувати прибутковість угоди щодо обміну крипти?

Цілком логічно, якщо компанія надає посередницькі послуги, вона матиме з цього свій дохід. Він зазвичай виявляється у комісії, яка стягується з кожної угоди кожного клієнта. Відсоток може бути різним — у середньому від 3 до 15%. Однак, враховуючи фактор високої конкуренції, деякі компанії йдуть на цілком ефективні хитрощі, щоб залучити на свій ресурс більший потік клієнтів. Для цього рекламується нульова комісія. Насправді це означає, що компанія просто заклала свій дохід до загального валютного курсу. Однак він може бути цілком вигідним. Тому найкращий спосіб дізнатися, наскільки прибутковою буде угода щодо обміну криптовалюти, — прорахувати результат. Для цього можна використовувати особисті знання та навички, а можна скористатися онлайн-калькулятором, який, напевно, буде запропонований на головній сторінці ресурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...