• Головна
  • Не чуєте абонента під час розмови? У чому проблема?
Новини компаній
12:26, 23 листопада 2023 р.

Не чуєте абонента під час розмови? У чому проблема?

Новини компаній
Не чуєте абонента під час розмови? У чому проблема?, фото-1

При проблемах зі звуком під час розмови телефоном, насамперед слід розглянути можливі причини та рішення. Один із ключових компонентів, відповідальних за якість звуку в смартфоні - динамік. Цей елемент виконує функцію перетворення електричного сигналу на звуковий сигнал, і зазвичай у смартфоні присутні два типи динаміків: один для відтворення загального звуку (наприклад, музики та сповіщень), а інший для розмовного звуку (голос абонента). Проблеми з будь-яким із них можуть спричинити неполадки під час розмови, і слід їх швидко усунути. У тому числі може навіть знадобитися вибір нових комплектуючих тут https://www.aks.ua/uk/catalog/dinamiki/.

Отже, які можуть бути причини і рішення при проблемах зі звуком у смартфоні?

  • звукові налаштування

Першим кроком варто звернути увагу на системні налаштування. перевірте, що на вашому пристрої не активовано режим "Беззвучний", який повністю відключає роботу динаміка, включаючи розмовний звук. Також встановіть гучність на максимум. Якщо немає технічних проблем, то цей крок допоможе повернути в роботу динаміки.

  • кнопки гучності

Із системними налаштуваннями розібралися, другим кроком використовуйте клавіші гучності на торцевій панелі смартфона. Нахиліть гойдалку гучності в бік збільшення кілька разів і переконайтеся, що рівень відтворення досяг максимальних значень. Також, якщо використовуєте навушники або гарнітуру, перевірте їхнє правильне під'єднання та стан.

  • бездротові пристрої

Якщо і після перевірки кнопок гучності проблема не зникла, то акцентуйте увагу на бездротові пристрої, які можуть бути підключені до вашого пристрою через Bluetooth. Вимкніть їх через налаштування Bluetooth на смартфоні або на самому пристрої. Переконайтеся, що динаміки працюють коректно.

Отже, якщо ви зіткнулися з проблемою відсутності звуку під час розмови, дотримуйтесь цих рекомендацій, щоб знайти причину і спробувати вирішити проблему. Так ви зможете продовжити комунікацію без перешкод і не проґавите важливу інформацію. Якщо озвучені поради не привели до належного результату, то користувачі смартфонів самсунг зможуть замовити і встановити новий динамік тут https://www.aks.ua/uk/catalog/dinamiki/brand/samsung.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...