• Головна
  • Проксі — що це таке і для чого використовується?
Новини компаній
10:18, 16 лютого

Проксі — що це таке і для чого використовується?

Новини компаній
Проксі — що це таке і для чого використовується?, фото-1

Кваліфіковане та усвідомлене використання проксі дуже корисне. Ви можете купити приватний мобільний проксі та ефективно використовувати сервери на будь-якому пристрої.

Загалом проксі-сервер можна успішно використовувати для ноутбуків та ПК, але він також корисний на телефоні або планшеті. Мобільні пристрої часто набагато менше захищені користувачами, ніж комп'ютери, але вони містять стільки ж цінної інформації. Варто подбати про те, щоб вони були належним чином захищені.

Що таке проксі-сервер?

Проксі-сервери є своєрідним посередником між веб-сайтом і людиною, яка його відвідує. Це дає інтернет-користувачеві багато додаткових можливостей і, перш за все, анонімність. На ринку ви знайдете спеціалізовані бренди, які надають проксі-сервери, такі як ltesocks.io. Ви можете під'єднатися до цього інтернет-проксі різними способами.

Купівля пристрою з проксі можливостями окупається для великих компаній, оскільки вони отримують повну підтримку від зовнішніх операторів і створюють мережу для великої групи співробітників. Проксі-сервер в домашніх умовах найчастіше працює виключно на основі використання додатків. Тут доступні як безплатні, так і платні варіанти. В останньому випадку, крім самої послуги, ви також отримуєте підтримку від компанії, яка надала вам сервер, коли ви його купуєте.

Для чого потрібен проксі?

Анонімність, яку ви отримуєте від проксі-серверів, пояснюється тим, що вони мають власний IP-номер. Вони змінюють вашу адресу, що унеможливлює зв'язок з конкретним користувачем і пристроєм, з якого здійснюється активність на певному сайті. Для звичайного користувача це шанс підвищити безпеку під час серфінгу в Інтернеті.

Вдало підібрані налаштування проксі дозволять вам контролювати активність людей, які користуються конкретним пристроєм. Ця опція надзвичайно корисна на пристроях, призначених для роботи. Вона блокує веб-сайти, які не потрібні, коли ви виконуєте свою роботу. Цю функцію також цінують батьки, які хочуть контролювати контент, що переглядають їхні діти. Такі налаштування добре працюють у школах, бібліотеках та інших установах, де доступ до інтернету поширений.

Проксі також має перевагу в підвищенні продуктивності при використанні пристрою. Шлюз у веб-додатку може зробити аналогічний внесок у спрощення вашої повсякденної роботи в Інтернеті. Вам більше не потрібно чекати при кожному відвідуванні певного сайту, поки він буде закешований. Копія сайту зберігається у файлах проксі та завантажується миттєво. Це корисна опція, наприклад, для інфоброкерів.

Фактично, ви самі обираєте рівень захисту і функції, які ви хочете, щоб виконував проксі. Але це, безперечно, дуже корисна річ у наш час. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...