• Головна
  • Як обрати ОСБ плиту для внутрішніх робіт?
Новини компаній
15:06, 30 квітня

Як обрати ОСБ плиту для внутрішніх робіт?

Новини компаній

Дерев'яні панелі, вироблені зі спресованих шарів спеціальної дерев'яної стружки, називають – ОСБ плита. Такі панелі можуть бути різних розмірів, видів і призначення. Вони пожежостійкі, гнучкі, затримують тепло, мають високу звукоізоляцію, тому широко застосовуються в будівництві.

Чим відрізняється лист OSB для внутрішніх робіт?

OSB лист для внутрішніх робіт, OSB лист для внутрішніх робіт

OSB лист для внутрішніх робіт, OSB лист для внутрішніх робіт

Шари деревної стружки в OSB з'єднуються за допомогою клею і формальдегідних смол. Залежно від кількості останнього компонента плити діляться на 4 класи:

  • E0 та E1 — містять найменшу кількість формальдегідних смол, чим практично не відрізняються від натуральної деревини, не мають запаху і є безпечними для людини, тому їх рекомендується використовувати для внутрішніх робіт у житлових приміщеннях.
  • E2 та E3 — містять від 10 до 30 мг формальдегідних смол, тому плити цього класу рекомендується використовувати для облицювальних робіт, тобто зсередини будівлі.

Ціна на OSB плиту: що впливає і різноманітність типів

Залежно від міцності та вологостійкості вироби орієнтовано-стружкові плити поділяють на:

  • OSB-1 — має низьку міцність і вологостійкість, використовується для внутрішніх робіт, зведення незначних конструкцій, перегородок або пакувальних матеріалів, найдоступніша за ціною;
  • OSB-2 — на відміну від попереднього виду, вже має надійну механічну міцність і вологостійкість, використовується для внутрішніх робіт — обшивки стін, підлоги, зведення перегородок;
  • OSB-3 — найуніверсальніший вид плит, оскільки може застосовуватися для внутрішніх і зовнішніх робіт, має високу міцність і вологостійкість. Вартість вища ніж у попередніх виробів;
  • OSB-4 — має найвищі технічні показники, тому використовується для зведення фасадів, підлоги з підвищеним навантаженням та інших конструкцій з особливими вимогами. Такі плити можуть додатково блокуватися або ламінуватися. Вартість такого матеріалу вища серед усіх представлених категорій.
Різноманітність типів ОСБ панелей, Різноманітність типів ОСБ панелей

Різноманітність типів ОСБ панелей, Різноманітність типів ОСБ панелей

Ціна на OSB плиту формується і за її розміром:

  • товщина, вона може бути від 6 мм і до 40 мм;
  • ширина — 1220 мм або 2440 мм;
  • довжина — від 2440 мм до 3660 мм.

Компанія ЛісТОРГ спеціалізується на наданні різноманітних пиломатеріалів, включаючи великий асортимент ОСБ-плит, придатних для використання в різних внутрішніх роботах. На сайті інтернет-магазину представлений вибір продукції різних розмірів і типів, що дозволяє підібрати підходящий варіант для конкретних потреб.

Замовлення товару на сайті ЛісТОРГ просте і зручне, а доставка доступна як для клієнтів з міста Дніпра і його області, так і для замовників з усієї України. Завдяки гнучкій системі доставки, клієнти отримають своє замовлення безпосередньо за вказаною адресою, що забезпечить зручність і економію часу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...