Немає такої жінки яка б не полюбляла себе прикрашати. Бажання  покращити свою вроду та підкреслити її виливається в любов до усіляких аксесуарів та прикрас.

Жіночі шкатулки наповнені різними браслетами, сережками та вишуканим ланцюжками, судячи з яких можна сміливо зробити й характеристику жінки в цілому, адже прикраси це не лише каміння та блиск, який прикрашає жінку. Це також  й демонстрація її статусу. Наприклад школяркам не підійде носити розкішні діамантові сережки та кулони. А од для зрілих жінок діаманті підходять найкраще.

Крім того вміння носити прикраси – це дійсно вміння. Наприклад дуже розкішні комплекти не можливо вдягати зранку, тільки ввечері коли у мерехтливому електричному світлі відшліфовані грані каменю будуть найефектніше сяяти.

До таких саме вмінь належить й підбір дорогоцінного каменю не тільки під вік або подію, а також  й пі особистість. Не є секретом, те що різні камені на різних жінках виглядають по-іншому, також різні камені на різних жінок й впливають по-іншому.

Наприклад такий дійсно гарний та дуже вишуканий дорогоцінний камінь як аметист ціна якого досить доступна. Є всього дві версії появи назви цього мінералу. Стародавні греки вважали, що аметист кимось чином охороняє їх від пияцтва і навіть пили з аметистових кубків, щоб не п'яніти. За другою версією назва каменя аметист пов'язане з ім'ям прекрасної німфи, яка вважала за краще закам'яніти замість того, щоб потрапити в руки свого переслідувача. Нескладно помітити, що обидві версії тісно переплітаються між собою, так як німфа Аметіст все ж відгородилася кам'яною оболонкою від розгульного бога рослинності та виноробства.

Аметист є дуже міцним каменем з особливим мерехтливим сяянням свого лілового ніжно фіолетового або насиченого фіолетового кольорів. Лілові відтінки зачаровують створює таємничістю, ніби застиглі сутінки, які можна заключити в кулон або каблучку.

Можливо також внаслідок термічної обробки змінювати фіолетовий колір цього каменю, до зеленого або повністю прозорого, ніби діамант.

Кажуть, що прикраси з аметистом допомагають заснути, якщо покласти їх на ніч під подушку. Але ці прекрасні ювелірні вироби заслуговують кращої долі. Їх необхідно носити, щоб самим отримувати задоволення і дозволити іншим насолоджуватися їх красою. Сережки, каблучки або інші прикраси з аметистом гідно виглядають з вишуканим вбранням.