16:28, 5 июля 2014 г.

Куточок вашої мрії

У кожної людини є свої заповітні бажання. Але майже завжди вони пов’язані або з новою квартирою, або з кращим будинком десь у передмісті. Навіть мрія про машину тісно сплітається з будинком, десь же потрібно цьому автомобілю знаходитись в той час, коли ви ним не користуєтесь.

Давайте трохи помандруємо у ваших бажаннях. Вам лише треба заплющити очі і уявити те, що ви бажаєте. А допомогти з втіленням в реальність допоможе ріа дім. Яку б ви не побажали квартиру або власний будинок с басейном, а можливо з озером – десь такий існує, саме такий як вам треба. Як гарно взимку погрітися на печі, як в казках. Де будинок – наче втілення з дитячих казок. Кожне віконце вирізьблене з дерева і зроблено в середньовічному стилі, де сучасна техніка гармонічно вписується в стиль будинку з минулого. Але у кожного свої мрії та бажання.

Можливо зараз ви уявляєте себе в будинку біля моря, де лише декілька сходинок відділяють вас від кришталевої та чистої солоної води. Де ви можете вільно засмагати на своєму подвір’ї, тому, що від води ваз розділяє лише кілько кроків. Друзі, кожного літа, приїздять до вас відпочивати і кожному вистачає, свого власного, місця. Де смачний шашличок в веселій компанії, коли уже сонце заходить на горизонті, не дає вам спокійно сидіти без діла. А потім – світанок, все в тій же веселій компаній, а бо зі своїми коханими людьми. Обов’язково ви знайдете те, що вам потрібно. Лише крок відділяє вас від вашої мрії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...