• Главная
  • Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб
Реклама
12:48, 25 августа 2014 г.

Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Реклама

Український лідер з виробництва труб із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання. Компанія "Інсталпласт-ХВ" використовує лише якісне обладнання західних фірм Krah, Krauss Maffei, Cincinnati та Weber. Окрім того весь виробничий процес контролюється комп’ютеризованою системою управління, що зумовлює значний рівень підвищення  виробництва.

Підприємство "Інсталпласт-ХВ" виготовляє труби напірні з розтрубом для водопровідних мереж,  труби напірні з подовженим розтрубом, призначені для водопровідних мереж на території гірничих розробок, фасонні частини напірні для водопровідних мереж. Компанія "Інсталпласт-ХВ" виготовляє труби і сегментні фасонні частини для газопровідних мереж, для будівництва водопровідних мереж, каналізаційних мереж, а також для транспортування агресивних рідин. Сировиною для виробництва газових труб є поліетилен високої щільності. Труби із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами, а також фасонні частини для внутрішніх та зовнішніх систем водовідведення, а також захисних оболонок для телекомунікаційних систем та мереж.

Продукція "Інсталпласт-ХВ" високо цінується серед споживачів та партнерів компанії, завдяки своїй якості, надійності та високому рівню беззаперечної гарантії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...