• Главная
  • Підручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова” розраховані на сучасного школяра
09:09, 13 января 2015 г.

Підручник О. Карпюк “Англійська мова” та підручник “Німецька мова” розраховані на сучасного школяра

Сучасний школяр вивчає іноземну мову, використовуючи підручник О. Карпюк “Англійська мова”. Для вивчення німецької мови школярам пропонується підручник  “Німецька мова”.
Їх складові елементи: фонетика, читання, письмова і усна практика, вправи з граматики англійської та німецької мов, аудіокурс. Концепція підручника О. Карпюк “Англійська мова” та підручника “Німецька мова” виникла і набула відповідної  форми в процесі вирішення конкретних завдань навчання англійської та німецької мов.

Підручник англійська мова та підручник німецька мова, автора О. Карпюк, характеризуються досить високим рівнем складності, відповідними вимогами, що пред'являються до учнів загальноосвітньої школи. О. Карпюк намагалася надати максимальну допомогу школяру при роботі з книгою, включивши в матеріал підручника необхідні коментарі.
Навчальний матеріал містить наступні уроки за темами:
•    сімейне життя;
•    будинок та квартира;
•    розпорядок дня;
•    домашні обов'язки;
•    в продуктовому магазині;
•    в універмазі;
•    їжа і кулінарія;
•    студентське життя;
•    зовнішність і характер;
•    погода.

Усі уроки будуються за єдиною схемою. На початку уроку дається вступний текст у вигляді есе на задану тему і комунікативні завдання до нього. Основне завдання - ввести найбільш частотну тематичну лексику по темі, відпрацювати і закріпити за допомогою комунікативних завдань. Далі відпрацьовується текст. В основному його сюжет обов'язково пов'язаний з досліджуваною темою. Для досягнення найбільшої концентрації тематичної лексики оригінальні тексти піддавалися скороченню. Після тексту наводиться список власних імен, що зустрічаються в тексті, і даються примітки - переклади на українську мову найбільш складних фрагментів і пояснення реалій життя. Далі йдуть питання, контролюючі розуміння тексту, і серія граматичних вправ.

Лексичні вправи представлені в двох категоріях - вправи, націлені на досягнення максимального кількості повторних звернень до тексту, що сприяє його засвоєнню; і вправи, основне завдання яких - подальше розширення навичок говоріння та аудіювання за темою. В якості завершальної  комунікативної вправи по темі пропонується рольова гра.

Усі уроки включають письмову практику. У кожному розділі дається інформація довідкового характеру про основні видів письмових робіт, виконуваних школярами, і наводяться зразки оформлення таких завдань.  Тут також пропонуються різні письмові завдання та теми для творів. В кінці підручника О. Карпюк “Англійська мова” та підручника “Німецька мова” є  додатки - додаткові тексти для читання до кожного уроку та списки слів і виразів за темами.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#купити підручник #купити підручники #Карпюк #Карпюк англійська мова #Карпюк німецька мова #підручник Карпюк #підручник англійська мова #підручник німецька мова.
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...