Напевно, кожен сучасний школяр знає, що собою представляє домашнє завдання. Адже крім школи, навчальний процес триває ще і вдома, коли дитина починає робити уроки. Як правило, завдання додому, яке дітям дає вчитель допомагає закріпити отримані на уроці нові знання. Однак, приходячи додому, у школяра є безліч питань щодо пройденого на уроці матеріалу, на які іноді можуть відповісти навіть батьки учня. У такій ситуації допоможе книга гдз 8 клас.

Готові домашні завдання увійшли в життя російських школярів на початку нинішнього сторіччя і з тих пір міцно в ній влаштувалися. Суть їх полягає в тому, щоб «допомогти» школяреві з уроками і дати йому можливість набути навичок самостійного рішення вправ і завдань курсу середньої загальноосвітньої школи.

Дуже часто ГДЗ іменують Решебник. Але при більш глибокому аналізі можна переконатися, що це невелике, але все ж оману. Решебники дещо відрізняються за своєю структурою від готових домашніх завдань. ГДЗ (з математики, російської та іноземної мови, хімії, історії та інших шкільних предметів 5-11 класів) побудовані таким чином, що структура їх повністю відповідає тим підручниками, для яких вони розроблялися. Таким чином знайти відповідь на потрібне завдання за порядковим номером не складає ніяких труднощів.