11:34, 24 марта 2015 г.

Страхування

Деякі люди не розуміють, навіщо отримувати страховий поліс, вважають послугу марною витратою грошей. Доля правди в цьому є, адже страхова компанія отримує від клієнтів чималі гроші. Однак, частина цих грошей повертається клієнтам у випадку ризикової ситуації.

Уявіть, що ви узяли грошовий кредит. Через деякий час вас скоротили з роботи, і у вас не має джерела доходу на сплату суми кредиту. У цьому випадку можна погрузнути в боргах, стати жебраком. Якщо перед тим, як узяти кредит, ви уклали страховий договір, то обов’язки по сплаті лягають на плечі страхової компанії.

Ризикові випадки трапляються на кожному кроці, передбачити їх неможливо. На законодавчому рівні обов’язковим є страхування автотранспорту, тому що аварії на трасі трапляються найчастіше.

На сьогоднішній день страхуванню підлягає будь-що. Клієнти звертаються в страхову компанію, щоб застрахувати майно, нерухомість, земельну ділянку. Заможні люди часто страхують своє життя, частини тіла. У разі замаху на життя, нанесенні тілесних пошкоджень згідно зі страховим полісом збитки погашає страховик.

Важливо, щоб клієнт довіряв страховій компанії, тому треба звертатися до надійної організації. «ВУСО» має широке коло клієнтів, які неодноразово користувалися страховими послугами. Нововведенням компанії ВУСО є інтернет-страхування. Тепер клієнту не потрібно бігти в офіс, щоб отримати поліс, достатньо подати заявку на сайті.

Менеджери ВУСО оперативно реагують на запит, і займаються оформлення страховки. Отримання страхового полісу відбувається впродовж декілька днів. Якщо клієнт бажає отримати поліс негайно, наприклад, він відлітає у командировку, то через півгодини поліс буде у нього.

ВУСО гарантує сплачувати ризик, на рахунку компанії щорічна сплата страхових послуг складає десятки мільйонів гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...