Пошук в єдрпоу

Тільки достовірна інформація Для сталого ведення бізнесу необхідна не тільки довіра між партнерами, а і наявність достовірної інформації про зміни щодо їх фінансового та юридичного стану.

Стара істина довіряй та перевіряй в часи великих економічних та політичних змін є дуже актуальною. Звичайно, пошук в ЄДРПОУ може бути проведений і самостійно, але за наявності великої бази контрагентів ніхто не здатен гарантувати, що будуть виявлені та проаналізовані всі проведені контрагентом зміни. Наслідки такої недбалості можуть бути катастрофічні.  

Враховуючи важливість такого прошарка бізнесового середовища, як само зайняті особи, важливо відстежувати і всі зміни, що вносяться в ЄДР фізичних осіб-підприємців. Наявність достовірної та актуальної інформації про всіх партнерів суттєво знижує ризик прийняття помилкових рішень щодо надання кредитних ресурсів, товарів під реалізацію, вкладання коштів в спільну діяльність. Своєчасно зафіксовані зміни щодо статусу фізичної особи підприємця можуть запобігти помилковому нарахуванню податків, а це загрожує величезними неприємностями. Особливо це стосується зміни групи спрощеного оподаткування.

Звичайно, реєстр платників податків юридичних осіб не є закритим для ознайомлення, але його постійний моніторинг потребує виділення для цього не тільки персоналу, а й технічних засобів і приміщення. Передача функції контролю за всіма змінами реєстраційних даних контрагентів на аутсорсинг дозволить отримувати найсвіжіші відомості в зручному для аналізу вигляді та суттєво скоротить витрати на це. Пройшовши нескладну реєстрацію на сайті youcontrol.com.ua користувач отримує можливість постійно отримувати найсвіжішу інформацію про будь-які зміни, що внесені контрагентами в реєстр платників податків юридичних осіб або ЄДР фізичних осіб-підприємців.  

Звичайно, що всі надані на запит відомості отримуються з відкритих джерел, але при цьому здійснюється не тільки пошук в ЄДРПОУ, а й у Єдиному ліцензійному реєстрі, Реєстрі платників ЄП, ПДВ, до того ж замовник отримує всі наявні відомості з інших відкритих джерел.

За незначну суму коштів, замовник моніторингу контрагентів назавжди позбавляється ризиків, пов′язаних з несвоєчасною зміною ставок оподаткування, що застосовуються до кожного з партнерів по бізнесу. Наявність актуалізованої інформації, щодо фізичних та юридичних осіб з якими укладаються бізнесові угоди, значно зменшує ризик навіть випадкових порушень законодавчих норм.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
На сцене, установленной на площади Шибанкова, возле Дворца культуры началась официальная часть празднования Дня Европы в Покровске. Первыми поприветствовать всех гостей праздника вышел покровский городской голова Руслан Требушкин вместе с делегацией из итальянского города Пинето. "Я поздравляю вас с эти прекрасным праздником. Желаю вам всем мира, добра и согласия. Хочу всем нам пожелать, чтобы поскорее наступил мир, а в городе Покровске всегда проходили та...
Общество
Сегодня, 18 мая, в Покровске, в рамках празднования Дня Еропы был установлен новый рекорд Украины. Организатором рекорда выступил Покровский городской совет. Представители Национального Реестра Рекордов Украины зарегистрировали изготовления рекордно большого итальянского омлета - фриттаты. Размеры блюда поражают: 3,10 м длина, 0,68м ширина и 0,1 м высота! На изготовление омлета пошло 2000 яиц.
Фоторепортаж
В городе Покровск День Европы отметили шествием «Фестиваль стран Евросоюза», которое завершилось на центральной площади города. Об этом сообщает с места событий журналист 06239. В мероприятии приняли участие все общеобразовательные учреждения города, которые представляют культуру и традиции стран Европы.  Торжества начались праздничным шествием по улицам города.
Общество
В рамках общегородского празднования Дня Европы, в Покровске, уже по традиции развернули самый большой флаг Евросоюза. На площади продолжает действовать презентация стран Евросоюза, ярмарка, аттракционы для детей и прочие развлечения.  В 20:00, всех покровчан приглашают посетить концерт с участием звезд, который состоится на сцене, установленной возле Дворца культуры.
Общество
Сегодня, 18 мая, в Покровске проходит празднование Дня Европы. Уже сейчас на площади Шибанкова представители школ, детских садов, учреждений культуры, а также предприниматели разместили свои палатки с презентациями национального колорита стран Евросоюза. Также на площади действуют детские аттракционы, карусели, батуты и прочие развлечения для маленьких гостей праздника. Традиционно на празднике действует и ярмарка с сувенирами, вкусными угощениями и прочим...
Происшествия
Покровським відділом поліції розшукується Холодний Іван Олегович, 14.01.2006р.н., мешканець м. Гірник, який 09.05.2019 року о 09.00 годині самовільно залишив територію Новожеланівської школи-інтернату № 39, виїхав до м. Гірник та зник у невідомому напрямку. Був одягнений: пайта сірого кольору з капюшоном, джинси темно-синього кольору, кеди синього кольору з зеленими смугами. Прикмети: на вигляд 13-14років, худорлявої статури, волосся русяве, середньої довж...
Спорт
Сегодня, 18 мая, в рамках празднования Дня Европы, в Покровске проходит Первый Покровский марафон. С 7:00 в парке "Юбилейный" проходила регистрация участников марафона, а в 9:00 спортсмены стартовали. Для всех присутствующих болельщиков и зрителей на сцене, которая установлена в парке, с показательным выступлением выступила секция Шорин-рю - одного из старейших видов карате. На данный момент, прошли уже первые награждения победителей, которые преодолевали...
Общество
Вчора ,17 травня, рятувальники ДПРЧ-52 у Мирнограді провели для дітей пізнавальну екскурсію пожежною частиною та познайомили малечу зі своєю роботою. Хлопці та дівчата з захопленням роздивлялися пожежні машини та слухали розповідь співробітників ДСНС. Також дітям нагадали про небезпеку забавок із вогнем та вибухонебезпечними предметами. Екскурсія відбулася у теплій та дружній атмосфері. Хлопці та дівчата не тільки отримали цінні знання, які збережуть їх ві...