Реклама
12:36, 29 грудня 2015 р.

Пошук в єдрпоу

Реклама

Тільки достовірна інформація Для сталого ведення бізнесу необхідна не тільки довіра між партнерами, а і наявність достовірної інформації про зміни щодо їх фінансового та юридичного стану.

Стара істина довіряй та перевіряй в часи великих економічних та політичних змін є дуже актуальною. Звичайно, пошук в ЄДРПОУ може бути проведений і самостійно, але за наявності великої бази контрагентів ніхто не здатен гарантувати, що будуть виявлені та проаналізовані всі проведені контрагентом зміни. Наслідки такої недбалості можуть бути катастрофічні.  

Враховуючи важливість такого прошарка бізнесового середовища, як само зайняті особи, важливо відстежувати і всі зміни, що вносяться в ЄДР фізичних осіб-підприємців. Наявність достовірної та актуальної інформації про всіх партнерів суттєво знижує ризик прийняття помилкових рішень щодо надання кредитних ресурсів, товарів під реалізацію, вкладання коштів в спільну діяльність. Своєчасно зафіксовані зміни щодо статусу фізичної особи підприємця можуть запобігти помилковому нарахуванню податків, а це загрожує величезними неприємностями. Особливо це стосується зміни групи спрощеного оподаткування.

Звичайно, реєстр платників податків юридичних осіб не є закритим для ознайомлення, але його постійний моніторинг потребує виділення для цього не тільки персоналу, а й технічних засобів і приміщення. Передача функції контролю за всіма змінами реєстраційних даних контрагентів на аутсорсинг дозволить отримувати найсвіжіші відомості в зручному для аналізу вигляді та суттєво скоротить витрати на це. Пройшовши нескладну реєстрацію на сайті youcontrol.com.ua користувач отримує можливість постійно отримувати найсвіжішу інформацію про будь-які зміни, що внесені контрагентами в реєстр платників податків юридичних осіб або ЄДР фізичних осіб-підприємців.  

Звичайно, що всі надані на запит відомості отримуються з відкритих джерел, але при цьому здійснюється не тільки пошук в ЄДРПОУ, а й у Єдиному ліцензійному реєстрі, Реєстрі платників ЄП, ПДВ, до того ж замовник отримує всі наявні відомості з інших відкритих джерел.

За незначну суму коштів, замовник моніторингу контрагентів назавжди позбавляється ризиків, пов′язаних з несвоєчасною зміною ставок оподаткування, що застосовуються до кожного з партнерів по бізнесу. Наявність актуалізованої інформації, щодо фізичних та юридичних осіб з якими укладаються бізнесові угоди, значно зменшує ризик навіть випадкових порушень законодавчих норм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...