• Головна
  • Особливості оформлення робочих віз в Бельгію, Швецію і Ізраїль
10:58, 29 липня 2015 р.

Особливості оформлення робочих віз в Бельгію, Швецію і Ізраїль

Обов’язковою умовою легального працевлаштування за кордоном є відкриття робочої візи. Вона видається спеціальним уповноваженим органом і в основному має форму звичайного штампа в паспорті. Кожна країна висуває свої вимоги для отримання дозволу на працевлаштування.

Робочі візи в Бельгію
Бельгія являється учасником Шенгенської зони, в якій діє безвізовий режим. Громадяни країн, які не належать до Євросоюзу, але хочуть працювати в Бельгії, повинні оформити робочу візу. Важливим документом для її отримання являється офіційне запрошення на роботу відбельгійської фірми чи організації.
Існує три види дозволів на працевлаштування в Бельгії:
1. Вид «А» - має необмежений термін дії і видається іноземцям, які до моменту подання заяви проживали мінімум 5 років на території Бельгії.
2. Вид «В» - видається на 1 рік і дає право працювати лише в одного роботодавця. Якщо власника такої візи зацікавила інша робота в Бельгії, то по завершенню терміну дії дозволу він зобов’язаний отримати новий.
3. Вид «С» - така віза має обмежений термін дії і не може бути продовжена. В основному її видають людям, які вирушають в Бельгію для виконання домашніх або сільськогосподарських робіт.
Доступна робота за кордоном
Шведські робочі візи
Згідно законодавства Швеції, в цій країні без віз можуть працювати лише громадяни Євросоюзу. Всі інші, в тому числі і українці, для в’їзду в країну з метою працевлаштування обов’язково мають отримати робочу візу або візу тривалого перебування.
Оформити шведську робочу візу в більшості випадків досить складно.Країна дає дозвіл на працевлаштування лише тоді, коли конкретна робота в Швеції, на яку претендує заявник, не може бути виконана її громадянином. Також важливою умовою для видачі робочої візи є офіційне запрошення від шведської фірми, яка висуває вакансію.

Робочі візи в Ізраїль
Останнім часом все більше людей приваблює робота в Ізраїлі. І хоча у 2011 році Україна підписала з цією країною договір про безвізовий режим, всі українці, які вирушають в Ізраїль з метою працевлаштування, обов’язково повинні отримати робочу візу типу В1.Аргументом для видачі дозволу являється офіційне запрошення на роботу від ізраїльського роботодавця.
Право на працевлаштування іноземців мають лише ті роботодавці, які отримали спеціальну ліцензію. Якщо у ізраїльської фірми, яка бере на роботу громадянина іншої країни, є такийдокумент, то робочу візу можна отримати через МВС Ізраїлю.
Робоча віза в Ізраїль дійсна всього 1 рік. Але при необхідності її можна продовжити до 5 років за умови дотримання всіх правил ізраїльського МВС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...