Це питання хвилює, безумовно, кожну молоду пару. Є певні економічні обґрунтування, які говорять відразу при першому і другому варіанті - в залежності від поточної економічної ситуації. Ви, однак, подумайте над іншими питаннями. Давайте задамо собі питання, чого ви дійсно очікуєте купуючи нерухомість на сайті http://mriya.lviv.ua/, як ви уявляєте собі ваше життя, що ви любите робити, де ви відчуваєте себе добре...

Якщо ви, є самостійними людьми, які люблять працювати, находящими задоволення в контакті з природою, вміють розслабитися при дрібних домашніх ремонтах - саме будинок, як кращий варіант, створений для вас. Будинок забезпечить вам свободу, яку не знають мешканці квартир. Ви можете дивитися голосно телевізор в середині ночі, можна пилососити пізно ввечері.

Люди, які обирають будинок або квартиру і які проводять дні і вечори на роботі, у яких є бажання проводити час поза домом, вони не справляються підтримання будинку в належному стані. Не кажучи вже про осіб, які не виявляють навіть найменших здібностей. Для них будинок стане низкою труднощів і проблем, які не вирішить викликаний спеціаліст ЖКГ.