Голландско-польська компанія «Галеко» - це виробник, який заслужив відмінну репутацію в світі водостічних систем. Ця компанія працює вже кілька десятиліть, пропонуючи покупцям відмінну продукцію, яка не тільки захистить будь-який будинок від руйнівної сили природи, а й стане прикрасою будинку. Всі водостічні ринви Galeco давно стали синонімом відмінної якості і надійності.

Особливості виробництва

Потужності іменитого виробника розташовуються в Європі, займається випуском систем водостоків компанія з 1996 року. Виробництво стартувало з випусків жолобів з ПВХ, трохи пізніше почала працювати і з металом. Причому для виробництва підприємство вибирає сталь відмінної якості - набуває її у фінській компанії Ruukki. Для виробництва пластикових виробів використовується метод ко-екструзії, коли розплавлений матеріал видавлюється через спеціальні отвори і не має швів і стиків.

Причини популярності і затребуваності продукції

Причина популярності криється в декількох конкурентних факторах, серед яких:

  • Надійність і довговічність - пластикові та сталеві водостічні системи прослужать кілька десятиліть за умови правильного їх монтажу.
  • Зручні розміри - параметри перетину жолоба складають 13,2 см, що дозволяє продукції приймати потоки води навіть при рясних опадах.
  • Стійкість до різних температурних режимів - запропонована продукція не боїться морозів і літньої спеки, оскільки спокійно переносити температуру в межах від -40 до +85 градусів.
  • Форма жолоби - вона не отримала від творців стандартну конфігурацію, але була виготовлена ​​з вигином. Таке рішення дозволяє використовувати продукцію для монтажу на будівлі з різною геометрією даху і стін.
  • Простий і легкий монтаж - процес установки максимально швидкий, він може бути проведений навіть недосвідченими домашніми майстрами завдяки наявності замкових з'єднань і ідеальної підгонки всіх використовуваних елементів один до одного.
  • Міцність - водостоки здатні витримувати великі потоки води, вага дощової або талої води може досягати 75 кг!
  • Захист від пошкоджень при транспортуванні - поставляється товар в спеціальній плівці, яка не несе небезпеки для природи і належить до групи біоразлагающейся. Плівка захищає від пошкоджень матеріал під час перевезення відсотків.

Вартість матеріалів залишається вигідною для всіх покупців спеціалізованого інтернет-магазину.