Сучасного дитини дуже складно чимось здивувати. Дана сфера індустрії так само стрімко розвивається, як і випуск різних інноваційних технологій і гаджетів. Кіноіндустрія, анімаційні мультфільми вже давно оповідають про різні роботах, трансформерів, які прибули на нашу планету або були винайдені людиною. Тому випуск всіляких іграшок - трансформерів був очевидний.

Трансформери допомагають дитині розвиватися

Роботи-трансформери перетворюються в машини, звірів чи інші всілякі конструкції. Не кожен дорослий зможе відразу зміркувати, як розібрати конструкцію. Даний вид іграшок допомагає розвивати моторику, покращує зорову пам'ять, вчить логічно мислити і розвивати уяву. Така іграшка стане відмінним подарунком до будь-якого свята і порадує вашої дитини.

На сайті yakaboo.ua представлений широкий вибір трансформерів з різними характеристиками, спецефектами і можливостями по будь-якій ціновій категорії для дівчаток і хлопчиків різного віку.

На сайті можна знайти роботів в формі:

  • автомобіля;

  • вертольота;

  • танка;

  • космічного корабля;

  • робота-трансформера;

  • динозавра бластера.

Для дівчаток представлені популярні герої з таких мультфільмів як: RobocarPoli, Redbox, WowWee. Для хлопчаків можна знайти знаменитих героїв з мультиплікаційних фільмів: Роботи під прикриттям, Трансформери, в пошуках Дорі, M.A.R.S, RobotsinDisguiseі багато інших.

Роботи трансформ ери на yakaboo.ua користуються попитом, особливо поліцейська машинка Робот Поли з підсвічуванням з відомого мультсеріалу «RobocarPoli». Сміливий і добрий поліцейський разом зі своєю командою стежить за порядком в містечку і допомагає всім жителям. Іграшка з машини перетворюється в чоловічка. У комплекті йде вогнегасник. Світлодіодний індикатор спрацьовує при рухах.