Юридична компанія ЮВ ГАРАНТ - це об'єднання юристів високої кваліфікації, що вміють приймати нестандартні рішення. Ми працюємо у різних галузях права, тому обов'язково надамо Вам допомогу, якої Ви потребуєте. Наша юридична спілка також займається наданням допомоги у справі бізнесу. Юридичні послуги для бізнесу є досить популярними у наш час, адже в Україні створюється все більше малих підприємств, що у своєму штаті працівників не мають постійного юриста, на відміну від масштабних корпорацій. Підприємці, які щойно відкрили свій бізнес, та не мають великого досвіду в даній сфері рідко спроможні врахувати усі виниклі нюанси. На допомогу прийдуть наші фахівці, що за короткий час вирішать усі необхідні питання. Кожна компанія при заснуванні потребує складання пакетів документів, а також оформлення договорів та трудових відносин із робітниками. Ми не тільки зробимо усю необхідну роботу, але і навчимо Вас керувати компанією самостійно у подальшому її існуванні.

Досить часто бізнесмени припускають помилки у оформленні кадрів на роботу чи на стажування, а також не мають необхідного рівня знань у справі кадрової документації. У зв'язку з цим виникають проблеми із перевіряючими органами влади, які краще запобігти, аніж потім їх вирішувати. Якщо все ж таки Ви маєте проблеми із певними органами влади внаслідок недоліків, виявлених під час перевірок дотримання вимог податкового, трудового законодавства, чи охорони праці ми підтримаємо Вас у такій складній ситуації. Впоратися самотужки у такому випадку буде досить складно, тому довіртеся фахівцям нашої фірми. Доступність наданих нами послуг щиро Вас здивує!

Правова допомога звичайному населенню

Частіше за все люди потребують допомоги юристів у найбуденніших проблемах: шлюб, майно, проблеми із кредитом чи нерухомістю тощо. Широкий спектр послуг у нашій компанії охоплює усі галузі права, тому ми підтримаємо Вас у складних життєвих ситуаціях краще, ніж будь-хто інший. Досить популярним приводом для звернення є розірвання шлюбу, розділення майна чи вирішення наступного місця проживання дитини. У такому складному становищі звичайна людина понад усе потребує кваліфікованої адвокатської допомоги. Виниклі суперечки між рідними людьми є досить специфічними і віднімають багато сил у обох сторін. Ми завжди отримуємо найкращий для нашого клієнта результат справи, тому відкиньте будь-які вагання та скоріше звертайтеся до нас за консультацією! Вартість юридичних послуг у Львові можна дізнатись на сайті http://uv-garant.com.ua/ саме зараз.