Дитина підросла, і мама скоро має вийти на роботу, і вона починає переживати, що малюка доведеться залишити на деякий час без батьківської уваги і турботи. Дошкільний період дуже важливий у житті малюка, адже це не тільки звикання до колективу, але й глибока підготовка до школи.

Саме тому дуже важливо правильно обрати дошкільний заклад для дитини. На сьогоднішній момент вибір дошкільних установ досить широкий, це і державні садки, і приватні установи.

Крім усього іншого, батьки стикаються з тим, що як в приватному, так і в державному садку можуть бути свої особливі недоліки або переваги. У чому ж полягають переваги приватних садочків? Ось саме про це ви можете дізнатися на https://shkolaradosti.ua/ua/dityachij-sadok/.

Професіоналізм вихователів та іншого персоналу:

Керівництво приватних дитячих садків дуже ретельно підходить до вибору співробітників, в таких закладах працюють педагоги дуже високого рівня, з великим досвідом роботи.

Безумовно, в муніципальному садку вихователі так само мають спеціальну освіту, а ось додатковий персонал, наприклад нянечки, як правило, майже не мають спеціальності.

Корекція меню:

В приватноих установах передбачено спеціальне харчування для тих дітей, які не переносять окремий вид продуктів, сраждаючих алергічними реакціями чи лактозною недостатністю. До того ж, в таких садочках не змушують дитину насильно їсти їжу, яку він не любить.

У міських ДНЗ меню для всіх дітей однакове, і, якщо якийсь продукт не підходить до вашої дитини, їй просто не дадуть сирок або пакетик дитячого молока. Заміна продуктів харчування та страв просто не передбачена.

Тривалість роботи дошкільних закладів:

Приватні садки працюють набагато довше, ніж муніципальні. Час відвідування дитиною закладу може збільшуватися не тільки до 21 – 00, але так само є можливість цілодобового відвідування групи.

У муніципальних ДНЗ прийом дітей починається з 7 – 30 ранку, і сад працює до 18 – 45, до цього часу дитину обов'язково слід забрати з групи.

Більшість садків у літній час закривається на мийку або необхідний косметичний ремонт, в той час як приватні установи продовжують працювати у звичному режимі.

Індивідуальні потреби дитини:

Більшість приватних дошкільних установ мають спеціалізований ухил: логопедичний, ортопедичний, гастроентерологічний або навіть комплексний відновлювальний ухил. У штаті передбачені спеціалізовані лікарі.

В міському садку є тільки медична сестра, лікарів – фахівців в них немає.

Віддаленість від дому:

Муніципальні дитячі заклади є в кожному районі чи області, як правило, таких садочків буває кілька, в той час як приватна дитяча установа у якомусь районі може взагалі бути відсутня, або перебувати на досить великій відстані від будинку.

Оплата садка:

За перебування в приватному дитячому садку доведеться чимало заплатити, середня вартість місячного перебування починається від 3-5 тисяч гривнів.

Оплата муніципального дитячого садка невелика, близько 200 гривнів на місяць, що становить близько 10% від вартості приватного закладу.

Варто відзначити, що в цю суму входить тільки харчування дитини і його перебування у садку. Батькам доведеться додатково купувати господарські дрібниці. Наприклад, вологі серветки, паперові рушники паперові хусточки, здавати невелику суму на спеціальні дитячі лялькові вистави і досить значну суму на покупку канцелярських товарів для творчості, придбання подарунків дітям на дні народження, покупку подарунків вихователям, нові іграшки в групу, і в фонд групи на необхідні потреби.

Дізнатися вартість перебування дитини у Центрі дитячого розвитку та дошкільного навчання Олени Чернявської можна на https://shkolaradosti.ua/ua/.

Так що, вибираючи дитячий садок, варто враховувати всі вимоги, звернути увагу на віддаленість саду і час, витрачений на дорогу до нього.