Вічні вороги городниківи – бур'яни, які так і норовлять заполонити собою акуратні лінії грядок. На щастя, промисловість не стоїть на місці і сьогодні у продажу представлені різні хімічні речовини для знищення шкідливих рослин. Необов'язково втрачати час на похід по магазинам – все необхідне можна відшукати у Всесвітній мережі. Тут і вибір більший, і ціни набагато лояльніше, що не може не радувати дачників.

На прикметі немає магазину, де можна було б знайти гербіциди відповідного типу? Переходьте в віртуальні каталоги компанії «АГРО АРЕНА» - тут представлені різноманітні засоби. Потрібна професійна консультація? Менеджери компанії нададуть її – зв'яжіться з ними по телефону, вказаному на сайті agro-arena.com.ua. Треба відзначити, що постійними клієнтами «АГРО АРЕНА» стають не тільки приватні особи, а й люди, залучені в аграрний бізнес. Компанія готова надати товари на будь-який випадок.

Як правильно вибрати гербіциди для саду та городу? Для початку треба розібратися з доступними варіантами препаратів. Наприклад, розрізняють системні та контактні засоби. У чому різниця між ними? Контактні діють тільки в тих зонах, куди потрапив гербіцид, не переміщаються всередині рослин. Системні ж здатні проникати всередину і розходитися по всьому бур'яну – їх транспортує рослинний сік.

За спектром дії також слід виділити противодвудольні препарати. Їх також називають грамініцидами. Вони здатні вбивати бур'яни в посівах злаків. Існують протизлакові препарати. Купуючи засіб для грядок, з'ясуйте, як довго він здатен діяти, коли його слід використовувати. Необхідно уточнити також інші нюанси. Наприклад, наскільки екологічний препарат, чи можна його використовувати з іншими засобами для обробки ґрунту.

Асортимент гербіцидів «АГРО АРЕНА» різноманітний, що дозволяє підібрати ефективний засіб на будь-який випадок.