Красные розыКвіти – приємний і символічний подарунок. Особливо, якщо мова йде про червоні троянди. Ця квітка може символізувати пристрасть, глибокі почуття і міцні відносини. Не дивно, що багато дівчат віддають перевагу саме трояндам червоного кольору. Тим більше що виглядають букети з них дорого і яскраво.

Значення червоних троянд

Грає роль, скільки квіток в букеті. Якщо ви хочете освідчитися дівчині в почуттях, підійде одна червона троянда замовити яку можна за допомогою сервісу Flowers UA. А ось три квітки краще дарувати дружині. Вони символізують міцні відносини, гармонію і щирість

Ще один спосіб зізнатися в любові за допомогою червоних троянд – подарувати п'ять квіток. Вони висловлюють надію на міцні відносини. Тому, якщо ви плануєте зробити дамі пропозицію, такий букет точно буде доречний.

Сім червоних троянд говорять про пристрасть, дев'ять – про захоплення. Взагалі, чим більше троянд, тим шанобливе відноситься чоловік до обраниці.

У будь-якому випадку, червоні троянди – символ серйозних намірів. Тому з цими квітами варто бути обережним. Абсолютно точно не треба дарувати їх подругам або колегам, з якими не плануєте будувати відносин. Якщо жінка захоплюється флористикою, у неї точно з'явиться привід для роздумів.

Комбінування червоних троянд

Дуже красиво виглядає поєднання червоного і білого кольору в букетах. Коли можна подарувати комбінацію таких троянд? За допомогою букета прийнято просити прощення. До того ж композицію з червоних і білих троянд доречно піднести під час заручин як символ гармонії.

Непогано гармоніюють червоні і жовті троянди. Однак значення букета буде залежати від їх кількості. Поєднання однієї червоної і двох жовтих троянд означає запрошення на побачення. Ви скомбінували більшу кількість квіток таких відтінків? Такий букет є побажанням успіху. Його можна подарувати кому завгодно.

Коли дарувати червоні троянди?

Якщо ви купуєте букет для своєї другої половинки, не обов'язково чекати приводу. Зробіть несподіваний подарунок своїй дамі і побачите, що ваші відносини зміцняться і стануть теплішими.

Неодмінно потрібен привід? Їх безліч. Наприклад, точно можна купити червоні троянди в День всіх закоханих, на заручини, в День народження. Обов'язково купіть такі квіти на річницю весілля. Чим більше їх буде, тим краще.

Корисні поради

Якщо ви не можете надати увагу людині особисто, скористайтеся послугами доставки. Такий подарунок буде ще більш цінним. Здійснюється доставка квітів Рівне, Київ, Харків компанією Flowers UA. Букет буде привезений оперативно і в відмінному стані.

Звертайте увагу на наявність листя і шипів. Перші можна залишити – це позитивний символ. Вони кажуть про оптимізм і надії. А ось шипи означають біль і розчарування. Та й жінка може о них вколотися. Тому переконайтеся, що стебла троянд очищені.