Скління балконів та лоджій Балкон - важлива і невід'ємна частина квартири або будинку. Це приміщення абсолютно не захищене від негоди, опадів, тому час перебування мешканців на балконах дуже обмежена. Допомогти у вирішенні цього питання може засклення балконів в Києві. Компанія Хімавто пропонує послуги скління за найвигіднішими в Києві розцінками.

Навіщо склити балкони та лоджії?

Скління балкона або лоджії в Києві ціни

Скління - простий і доступний кожному спосіб захистити балкон від снігу, дощу, вітру, низьких температур. Використання сучасного німецького профілю Рехау, герметичних склопакетів, фірмової фурнітури і аксесуарів дозволяє домогтися бажаних результатів. Після завершення робіт балкон може перетворитися в додаткову житлову площу або стати місцем зберігання речей. В результаті ви зможете користуватися додатковими квадратними метрами не тільки влітку, а й взимку.

Різні варіанти скління

Компанія Хімавто відповідально підходить до питань скління балконів і пропонує різні способи проведення робіт:

  • Холодне скління;
  • Тепле скління.

Холодне скління. Особливий спосіб, який передбачає установку тільки склопакетів без додаткового утеплення. Такий варіант дозволяє заощадити сімейний бюджет. Після скління ви зможете використовуватися площа балкона для зберігання речей. При цьому розраховувати на суттєву різницю температур на вулиці і на балконі не варто: температура повітря на балконі буде не більше, ніж на 5-7 градусів вище, ніж за вікном.

Тепле скління. Дозволяє перетворити кілька додаткових квадратних метрів балкона в повноцінне житлове простір. Тепле скління передбачає використання товстого профілю, а також 2-х або 3-х камерних склопакетів, завдяки чому на балконі вдається створити сприятливий мікроклімат.
Компанія Хімавто готова запропонувати як бюджетні, так і більш дорогі варіанти скління. Наші фахівці виготовляють вікна будь-якої конфігурації відповідно до власних уподобань замовника.

Універсальне скління балконів німецьким профілем Rehau

Кращий варіант для скління балкона - використання пластикових вікон з німецького профілю Рехау. Сьогодні на ринку представлений величезний асортимент металопластикових конструкцій на будь-який смак, колір і гаманець. Кожен покупець має можливість вибрати найбільш підходящий варіант, який влаштує за ціною і якістю.

Наша компанія пропонує весь спектр робіт, пов'язаний з склінням балконів першокласними пластиковими вікнами з високоякісного профілю. Звернувшись до нас, ви зможете повністю позбавити себе від безлічі проблем і отримати бездоганний результат за лічені дні. Наше скління підійде як для житлових, так і громадських приміщень, стане справжньою родзинкою будь-якого інтер'єру.

Скільки коштує скління балкона або лоджії в Києві?

Щоб переконатися в лояльності прайсу компанії Хімавто, порівняйте наші пропозиції з аналогічними на ринку. Багато компаній працюють з великими націнками. Ми пропонуємо вікна від виробника без накруток, які зможуть дозволити собі багато замовників. Всі без винятку віконні системи виготовляються на власному автоматизованому виробництві з урахуванням європейських стандартів якості. Як «зимовий», так і «літній» скління виконується за сучасними технологіями. Для оснащення використовується фірмова фурнітура та аксесуари.

Додатково ви можете замовити:

  • Москітні сітки;
  • Захисні механізми для дітей і тварин;
  • протизламні елементи;
  • Декоративне оздоблення.

На все без винятку варіанти скління надається гарантія виробника. Ви можете бути впевнені, що скління балкона або лоджії від www.vokne.com.ua в Києві обійдеться недорого, але прослужить не один десяток років!