Бути завжди в курсі подій, які відбуваються в твоєму рідному місті чи країні - це запорука того, що ніколи не опинишся в складній ситуації і невідомості. Сьогодні події в Україні розвиваються з такою швидкістю, що встежити за всім не вдається навіть тим, хто не відходить від комп'ютера на жодну хвилину. Ось тільки начебто все було тихо і тут вже вночі пішли розмови про воєнний стан, скликали позачергову сесію, підписали указ Порошенка. Щоб бути завжди в курсі потрібно регулярно відвідувати наш сайт, де регулярно додаються новини України сьогодні, можна одним з перших дізнатися, що ж в цю хвилину сталося в світі.

Про що говорять сьогодні?

За останні кілька годин на сайті з'явилися найсвіжіші новини:

  1. Вселенський Патріархат завершує написання тексту Томосу для України. Після такої заяви один із знаменитих українських політологів Юрій Романенко заявив: "Все можна забути про воєнний стан і починати перевзуватися в релігійні аспекти". Синод вже затвердить текст Томосу для православ'я України. Крім цього він призначить точну дату собору для створення нової об'єднаної української церкви.

  2. Який трагедією стане звістка для тих. хто любить дивитися серіал "Універ", "Слід" і "Рятувальники". Адже кілька хвилин тому стало відомо, що трагічно загинув Віталій Ендовицкий. Актор потрапив в лікарню після інфаркту, і не зміг впоратися з хворобою помер на 49-му році життя. Поховають народного улюбленця 5 грудня в його рідному місті Воронежі.

  3. Експрес, пущений в Бориспіль, не дійшов до місця призначення 5 км. Багато його пасажири не змогли вчасно дістатися до аеропорту і полетіти за раніше придбаних квитків. Укрзалізниця готова приймати претензії від пасажирів і повністю відшкодує їм все понесені збитки.

  4. Новорічні свята не за горами і вже стало відомо, що в Києві на Софійській площі встановлять святкову ялинку, висотою в 50 метрів. Наряд новорічної красуні буде витриманий в холодних тонах.

Це тільки кілька новин, які з'явилися за останні години на нашому сайті. Дізнатися більше можна після того, як користувач перейде за посиланням https://znaj.ua/ru. Інформація оновлюється майже щогодини. Будьте завжди у всеозброєнні, інформація це найкраща зброя для будь-якої людини в усьому світі. Той, хто володіє інформацією, володіє світом.