Як часто доводиться нам обирати подарунок для дитини? Ми купуємо іграшки не лише для власних дітей, а й для племінників, похресників, друзів власних малюків на численні дні народження, Різдвяні свята. Непросто обрати подарунок сучасним дітям. Адже вони вже все бачили, їх важко здивувати. Та й хочеться, щоб іграшка не лише принесла радість малюкові, а й була корисною.

Іграшки для дітей, як засіб навчання

Розвиваючі іграшки розроблені для того, щоб допомогти дитині зрозуміти та запам’ятати нову інформацію в легкій ігровій формі. Хтозна, можливо механічний конструктор, або набір з кольоровими реактивами, переконають малюка, що фізика і хімія - це зовсім не нудно, а цікаво і навіть захопливо.

На щастя, вибрати такий конструктор, як і інші корисні іграшки для дітей, зараз надзвичайно просто. На сайті інтернет-магазину Toys4brain.com.ua можна переглянути, які бувають розвиваючі іграшки, замовити та вже за кілька днів радіти покупці разом з малюком.

Конструктори для вивчення законів природи

За допомогою іграшок можна пояснити дитині дію фізичних законів. Наприклад, склавши вітряний генератор дитина побачить, як отримують енергію за допомогою вітру. Або можна скласти елементарний пилосос і дослідити, як саме він працює. Такі заняття пробуджують в дитині бажання конструювати, створювати корисне власними руками.

Електроніка та конструювання для маленьких дослідників

Існує безліч наборів для дітей, які дають дитині розуміння елементарної інженерії та конструювання. Наприклад, конструктори для складання роботів. Такі іграшки поєднують в собі і електроніку, і процес будування механізму. Якщо ж дитина і до того цікавилась роботами, то зібрати таку живу забавку власними руками для неї буде справжнім задоволенням.

Наборів для складання роботів зараз велика кількість, можна вибрати форму іграшки, яка вам більше до вподоби. Роботи-конструктори бувають:

  • Комахоподібні чи твариноподібні моделі;

  • Техніка, що піднімає вантажі;

  • Самохідні моделі на сонячних батареях;

  • Набори, що працюють на енергії солоної води;

  • Розумні роботи з власним простим інтелектом та ін.

Корисні іграшки: вивчаємо програмування з дитинства

Дітям, що підросли, цікавими будуть конструктори, які навчають програмуванню. Те, наскільки малюк захопиться такою іграшкою, може допомогти йому обрати майбутню професію. Такі забавки часто мають вигляд звичайних електронних конструкторів-роботів. Та їхня відмінність полягає в тому, що їх можна програмувати. Такий подарунок чудово підійде дітям від восьми років та старшим.

Гра і навчання – найкраще поєднання

В процесі гри дитина краще розуміє та запам’ятовує інформацію. Вивчати закони природи лише за теоретичними правилами важко і досить нудно для малого непосиди. Навчальні іграшки дозволяють наочно продемонструвати те, що так складно осягнути на шкільному уроці.

Складання конструктора чи проведення дослідів з набором юного хіміка стануть для дитини помічниками в розумінні шкільних предметів. А батьки матимуть можливість повернути своєму чаду зацікавлення та бажання до навчання.