Ви хочете обладнати свій офіс в необхідне обладнання та канцтовари? Ми з задоволенням допоможемо вам у виборі, ділячись своїми знаннями і досвідом. Серед широкого асортименту інтернет - магазину, без сумніву, ви знайдете папір для друку купити Львів та інші продукти, для ваших потреб якості та низької ціни. Створіть свій аккаунт  і робіть зручні покупки з доставкою до вашого офісу!

Фотопапір львів ціна для принтерів і копіювальної техніки - це один з найбільш швидко зношуваних канцелярських товарів. Ви плануєте покупку паперу в гуртових кількостях? Перевірте нашу пропозицію паперів у різних форматах, ваги.

Доступні види офісного паперу:

  • Щільний папір білого кольору.
  • Щільний папір кольоровий.
  • Фотопапір.
  • Папір комп'ютерний.

Абсолютно необхідним в кожному офісі, в кожній компанії  є білі папери eridan для  ксерокопіювання! Щільний папір білого кольору використовується для друку практично всіх документів, створення фото - копій і багатьох інших повсякденних робіт. Ми пропонуємо папір на ксерокс і принтери А4 і А3 – доступні товари різних брендів. Папір можна замовити на стопки, а також в упаковках по 5 або навіть 10 пачок.

Цупкий кольоровий папір відмінно підходить для друку виділених сторінок і навіть цілих торгових пропозицій. Підійде на обкладинку документа. Продаємо папір на ксерокс і папір для принтерів, як в одному варіанті колірних рішень на всю стопу, так і у вигляді сполучень. Крім того, перевірений виробник – це гарантія високої якості пропонованих продуктів!

Якість паперу визначається через вказівку його класу. Розрізняють три типи, що позначаються іншими літерами A, B і C. Іноді можна зустріти також  допоміжні  класи A+ B+ C+. Високу якість гарантує папір типу А – його використання дає дуже гарну передачу кольору, ідеальний контраст і чіткість ліній.