Безсоння - одна з головних проблем сучасної людини. Люди поголовно скаржаться на відсутність повноцінного відпочинку і хронічний недосип. Тим часом вчені не раз довели, що саме безсоння сприяє розвитку безлічі небезпечних захворювань і провокує збої в роботі життєво важливих органів.
Ефективний спосіб боротьби з инсомнией - правильна організація спального місця. Комфортне ложе неможливо представити без якісного ортопедичного матраца. Цей спальний атрибут покликаний забезпечувати підтримку хребта користувача в анатомічно правильному положенні. Також цей виріб сприяє нормалізації кровообігу і пом'якшенню симптомів наявних захворювань опорно-рухової системи. Завдяки наявності лікувально-профілактичних властивостей ортопедичні матраци показані в цілях попередження багатьох захворювань хребта і суглобів.
Якими бувають ортопедичні матраци?
Хіт продажів на сучасному ринку товарів для сну - безпружинні ортопедичні ліжка. Роль пружин в таких виробах виконують шари натуральних і синтетичних наповнювачів : латексу, койры кокоса, пенополиуретана, холлофайбера, периотека, меморикс і так далі. На особливу увагу заслуговують моделі з наповнювачем меморикс, "ефектом пам'яті", що володіє. Завдяки вираженій анатомічності матеріалу відпочинок на такому матраці подарує максимум комфорту. Безпружинні матраци абсолютно безпечні для алергіків і людей з чутливою шкірою, оскільки виконані з гіпоалергенних матеріалів.
Пружинні ортопедичні матраци - більше класичне рішення. Ці вироби представлені в двох варіаціях:
- на залежному пружинному блоці "Боннель";
- на незалежній системі пружин "Покет Спринг".
Моделі на пружинних блоках "Боннель" не володіють вираженою ортопедичностью. До того ж, вони навряд чи витримають випробування часом: такі матраци досить швидко деформуються.
Прийнятніший вибір на думку експертів - матраци на незалежних пружинних системах. Ці вироби мають виражені ортопедичні властивості, а також лікувально-профілактичну дію. Високий рівень комфорту забезпечує конструкція пружинного блоку : кожна пружина поміщена в окрему кишеню і не взаємодіє з "сусідками". Таке просте рішення не дозволяє сплячому скачуватися до середини матраца і захищає його від "ефекту гамака". Вираженість ортопедичних властивостей цих виробів безпосередньо залежить від щільності пружин з розрахунку на квадратний метр. Золотий стандарт - моделі з щільністю пружин не менше 500 одиниць / м2. Мінімальна щільність пружин в моделях преміального класу - 1000 одиниць / м2.
Вибираючи ортопедичний матрац в каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ украй важливо враховувати антропометрію користувача (зростання, вага), його вік, стан здоров'я. Також велике значення мають особисті переваги відносно рівня жорсткості вибираної моделі.