Відколи у 2015 році було прийнято закон «Про публічні закупівлі», представники українського бізнесу отримали можливість збільшити об’єми продажів за рахунок великих державних чи муніципальних замовлень. Будь-яке підприємство може стати учасником електронних закупівель. Проте для того, щоб коректно та своєчасно розмістити тендерну пропозицію на Prozorro, знадобиться юридичний супровід тендерів, під час якого спеціалісти на правовому рівні будуть робити все, щоб перемогу в тендері отримала саме ваша компанія.
Для організації державних та комерційних тендерів існують електронні торгові майданчики. Одним із них є SmartTender.biz. Як він працює:
-
Юристи порталу отримують заявку на юридичну підтримку;
-
Вони телефонують представнику бізнесу аби уточнити деталі;
-
Виконують абсолютно всю роботу, необхідну для успішного проведення тендеру;
-
Представник бізнесу отримує бажаний результат.
SmartTender регулярно актуалізується, доповнюється новими сервісами. Тендерний супровід є необхідним, коли учасник не має досвіду участі у державних конкурсах, не хоче ризикувати та втрачати важливий тендер. Варто усвідомлювати, що більша частина учасників відсіюється через наявність недоліків у наданій документації, або через неправильно заповнену заявку. Людині, яка не є юристом, дуже просто помилитися у документах. У таких випадках тільки тендерний супровід є гарантією успіху.
Послуги з тендерного супроводу
Юридичний супровід тендерів є найкращим способом виграти державний тендер чесно та в рамках закону. Можна замовити послуги юристів тендерного супроводу як в комплексі, так і з окремих питань, пов’язаних із держзакупівлями. Серед послуг, які надають представники SmartTender на різних етапах торгів:
-
Консультації. Можна отримати усні чи письмові консультації з загальних питань у сфері публічних закупівель. Первинна консультація надається безкоштовно.
-
Підготування тендерної пропозиції. Юристи аналізують тендерну документацію замовника, готують необхідні документи (окрім технічної документації), супроводжують подання тендерної пропозиції.
-
Перевірка відповідності пропозиції умовам тендерної документації.
-
Аналіз пропозицій конкурентів та пошук підстав для дискваліфікації.
-
Написання вимог до замовника.
-
Підготовка та подання скарги До Антимонопольного комітету України, подальше представлення інтересів замовника в АМКУ щодо оскарження умов чи результатів закупівлі.