Кожна дама мріє про те, щоб її ручки виглядали доглянутими, ніжними. Акуратний манікюр, зроблений гелевим лаком, забезпечує необхідний ефект. Але далеко не завжди виходить вчасно сходити на корекцію в салон, тому чимало дівчат хочуть мати можливість вирішити проблему вдома, самої. Для цього важливо чітко розуміти, як зняти гель лак і чим знімати, щоб обійшлося без пошкоджень структури нігтя. Існує три методи зняття старого гелю, які можна застосувати на практиці.
Дізнатися більш детально, як зняти гель лак самої будинку можна в одному з розділів ресурсу Лимонад. Там же є можливість купити все для манікюру, все для нарощування нігтів, Матеріали для оформлення дизайну.
Що робити, як вдома зняти гель-лак швидко
Точно також, як і в манікюрному салоні, при самостійному знятті з гелевого покриття можна скористатися одним з перевірених способів. Зробити це вийде навіть у новачка, але попередньо слід вивчити інформацію, як правильно виконувати всі маніпуляції.
Отже, гель можна видалити:
- використовуючи спецзасіб з великим вмістом ацетону і фольгу (або ковпачки);
- використовуючи жорсткі, високоабразивні пилки;
- використовуючи апарат.
Увага! Ні за яких обставин не можна прикладати зусилля, щоб видалити погано відійшов лак. В результаті пластина нігтя буде пошкоджена, може з'явитися гематома. На відновлення піде не тільки багато часу, але і сил, а також коштів.
Перший спосіб (ручний): як зняти гель лак в домашніх умовах за допомогою нанесення рідини і фольги
Цей варіант найпоширеніший. За ціною обидва продукти дешеві, а купити їх можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Важливо, щоб рідина мала в своєму складі великий відсоток ацетону, тому обов'язково читайте опис і написи на самому флаконі. Продукт, не призначений для гель-лаку в цьому випадку ефекту не дасть.
- Плюси: недорого, не небезпечно навіть, якщо немає досвіду.
- Мінуси: ацетон у великій концентрації негативно діє на пластину нігтя.
Другий спосіб (ручний): як зняти гель-лак в домашніх умовах серветками зі спецпропиткой
Даний вид серветок має низку відмінностей від стандартних. Їх можна придбати в косметичних спеціалізованих магазинах, а також через Інтернет, в тому числі і в інтернет-магазині limonad. На сайті є фото з описом товару. Крім того, в одному з розділів можна почитати і іншу корисну інформацію, наприклад, який гель лак краще і не тільки. Зовні це пакетики з поліетилену, просочені ацетоном. В одній упаковці 10 таких серветок.
Після спилювання верхнього гелевого шару на пальці надягають дані серветки.
Увага! Попередньо шкіру поблизу нігтів потрібно обробити кремом. Для цієї мети найкраще підійде жирний засіб. Навіщо потрібна дана маніпуляція? Це попередить пересушування шкірного покриву. Після закінчення десяти-п'ятнадцяти хвилин серветки прибираються і видаляється гель. Для видалення покриття використовують палички з дерева.
- Плюси: немає ніякої небезпеки.
- Мінуси: не завжди в стаціонарних магазинах бувають серветки з просоченням, ацетон у великій кількості надає негативну дію на нігті.
Третій спосіб: як зняти гель лак будинку, використовуючи в роботі апарат
Апаратна методика в основному застосовується в манікюрних салонах, хоча і в домашніх умовах він актуальний. Спочатку слід купити фрезер для манікюру. Це машинка, на зразок шліфувальної, і кілька насадок. Весь верхній шар разом з дизайном спилюється насадкою найвищої жорсткості. Сама м'яка насадка призначена для області, що знаходиться в безпосередній близькості з кутикулою.
- Плюси: прискорений варіант видалення старого покриття.
- Мінуси: дороге обладнання, присутній ризик мікротравмування.
Кожна дама має право сама вирішити, як знімати гель-лак, а також, чому саме такий варіант для неї оптимальний. Тут важливо діяти згідно з інструкцією.