Зняття гель-лаку, як і його нанесення, важливо проводити за певною технологією. Якщо майстри вже знають про нюанси, то новачкам необхідно вчитися виконувати процедуру якісно та максимально безпечно. Якщо ж ігнорувати правила, доведеться зіткнутися з пошкодженнями нігтьової пластини, які лікувати проблематично.

Зняття покриття в домашніх умовах

Існує три основні способи ефективно і досить швидко зняти гель-лак. Відрізняються вони використовуваними матеріалами, інструментами, тому мають і переваги, і недоліки.

Перший спосіб: спеціальна рідина та фольга

Практика показує, що він особливо популярний у новачків. Спеціальна рідина містить ацетон. Купити її можна у тематичних магазинах, а якісні продукти – в інтернет-магазині Limonad. Тут є буквально все, що може знадобитися для нанесення та зняття гель-лаку: матеріали, інструменти, корисні поради, детальні описи, а також точні характеристики.

  • Переваги способу максимальної простоти та дешевизни.
  • Мінус: ацетон зовсім не корисний для покривів, тому після кожної процедури слід наносити на ніготь спеціальні олії, креми.

Другий спосіб: використання просочених серветок

У домашніх умовах гель-лак легко зняти за допомогою унікальних поліетиленових стрічок за формою нігтя. Зазвичай, вони продаються наборами по 10 штук для кожного пальця.

Починається процедура зі спилювання верхнього шару манікюру. Вже після одягається серветка. Щоб не пересушити шкіру, слід обробити живильним кремом або вазеліном. На розм'якшення покриття піде до 15 хвилин, після чого його знімають апельсиновою паличкою. Якщо все зроблено правильно, пошкоджень не буде.

  • Переваги: ​​простий та безпечний спосіб.
  • Нестача: такі серветки також містять ацетон.

Третій спосіб: використання фрезера

Цей спосіб називається апаратним і має на увазі набагато швидке і просте видалення гель-лаку. Зазначимо, що інструмент передбачає використання різних фрез, які підходять для певних шарів. Наприклад, верхній видаляється найбільш жорсткою фрезою, а найм'якша необхідна для обробки області кутикули. Професійні та гарантовано надійні інструменти для манікюру вже є в інтернет-магазині Limonad.

  • Переваги: ​​просте, швидке та безпечне видалення гель-лаку.
  • Недоліки: апарат важливо навчитися користуватися. Добре, що це дуже просто, проте потрібна практика.

Який спосіб вибрати – вирішує дівчина, але важливо обов'язково дотримуватися рекомендацій та дотримуватися правил при знятті гель-лакового покриття в домашніх умовах.