Неправильне харчування, постійні стреси, захворювання ШКТ – причин, які можуть спровокувати печію, чимало. Проте чим би не був викликаний такий стан, терпіти печіння та біль за грудиною вкрай небезпечно.
Що таке печія?
Сучасна фармакологія пропонує чимало засобів для швидкого вгамування печії. Перелік найефективніших препаратів, які українські гастроентерологи найчастіше назначають пацієнтам з печією, можна знайти на сайті медичної інформаційної системи Аптека 9-1-1 за посиланням https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/izzhoga. Там є повна характеристика різноманітних ліків та інша інформація, яка допоможе зорієнтуватися серед пропозицій ринку й вибрати оптимальний для себе варіант.
Проте перш ніж вибирати медпрепарат, слід зрозуміти, чому виникає печія та як її уникнути в майбутньому. А цей неприємний симптом виникає, коли жовч з 12-перстної кишки змішується разом зі шлунковою кислотою й потрапляє у стравохід. У результаті цього й виникає печіння й кислий присмак у роті.
Ігнорувати цей симптом не можна, оскільки він може виникати на тлі різноманітних захворювань:
- рефлюксна хвороба;
- запалення слизової оболонки стравоходу;
- ракові та передракові стани.
Щоправда, не слід панікувати. В більшості випадків печія – це наслідок неправильного харчування. Достатньо перейти на здорову та збалансовану їжу, харчуватися за правильним графіком, і печія зникне. Проте якщо симптом ігнорувати, то з часом можуть з’явитися серйозні захворювання ШКТ.
Види ліків проти печії
Засоби проти печії бувають у вигляді капсул, суспензій, жувальних таблеток. За принципом дії розрізняють :
- антацидні (нейтралізують соляну кислоту: Ренні, Вікаїр, Фосфалюгель, Гавіскон, Альмагель);
- антисекреторні (пригнічують синтез соляної кислоти: Омепразол, Фамотидин, Квамател).
Який з препаратів приймати, краще порадитися з лікарем. Спеціаліст підбере оптимальний склад і дозування, а де продають потрібний вам засіб, ви завжди зможете знайти на сайті МІС Аптека 9-1-1.