У процесі ремонту квартири або будинку нерідко стає актуальним питання купівлі або заміни встановлених радіаторів опалення, а також подальшого вибору нової моделі. Сучасним та функціональним рішенням для багатоквартирного будинку можуть стати панельні радіатори зі сталі, що мають дуже високий ККД (до 75%). Конструктивно вони виконані у вигляді сталевого кожуха, всередині якого розташовано кілька нагрівальних панелей.

Переваги виробів

Сталеві радіатори є найпоширенішим рішенням у системах автономного теплопостачання для приватних житлових будинків. Залежно від виду конвекційного ребра та кількості нагрівальних панелей, розрізняють кілька типів металевих панельних батарей опалення. Сталеві панельні радіатори опалення мають наступні експлуатаційні переваги:

  • при незначній кількості теплоносія мають малу інерційність;
  • добре віддають тепло при незначному споживанні енергії;
  • абсолютно безпечні, можуть встановлюватися в дитячих садках, школах та лікарнях.

Вибираючи цей тип радіаторів, зверніть увагу на встановлену в будинку систему водопостачання та теплоносії. У квартирах з високою жорсткістю води та старими трубами такі батареї можуть швидко потекти або покритися іржею, тому вони не підходять для монтажу у старих будинках.

Основні особливості та різновиди

Що є сталевою панельною батареєю для опалення? Це плоскі конструкції, що складаються з однієї або кількох панелей з ребрами та без них. Встановлюються у приміщеннях як у відкритому вигляді, так і разом зі спеціальними ґратами (верхніми, бічними).

Шукаєте найкращий варіант? Зайдіть до каталогу компанії "Світ радіаторів"

та виберіть свою модель. На сайті представлені алюмінієві, біметалічні, сталеві, чавунні, мідно-алюмінієві та внутрішньопідлогові радіатори опалення високої якості. 

Сталеві радіатори панельного типу відрізняються за:

  • типом підключення до системи теплопостачання – бічне, нижнє ліве, нижнє праве;
  • висотою – стандартні розміри становлять 500 мм, також є нижчі та високі;
  • глибиною – від 46 мм до 155 мм.

При купівлі радіатора для приватного будинку або для квартири обов'язково враховуються дані по тепловіддачі, площі приміщення, що опалюється, робочому тиску, максимальній температурі теплоносія. Ми пропонуємо лише найкращі вироби, які не бояться гідроударів, корозійних процесів, впливу інших зовнішніх факторів.