Гра Бункер Українське видання

У міру наближення до точки лиха деякі здатні проникнути в бункер, щоб врятувати інших, але не всі можуть це зробити. Деякі люди можуть допомогти в порятунку, але їхні шанси на виживання можуть становити лише 50 відсотків. Не буде брехнею сказати, що в середньому виживе тільки половина з вас. Не у всіх є шанс. Іноді наші шанси дійсно хрінові. Тим не менш, деякі люди можуть мати позитивні шанси на виживання

Після гри гравці отримають картки, що описують їхній характер. Деякі з цих карт будуть важливими для виживання і відновлення життя поза бункером. Після кількох раундів деякі гравці стануть вигнанцями, які повинні будуть проголосувати за те, щоб увійти в бункер. Останній гравець, що залишився в грі, перемагає

Ви повинні будете залишатися в бункері протягом року, і протягом цього часу ви будете досліджувати його щомісяця. Там ви знайдете воду, їжу та спальні місця. Щомісяця ви також будете відкривати нові карти бункера з важливою інформацією про катастрофу.

Що в коробці з грою?

  • Біологія - 32 картки
  • Багаж - 32 картки
  • Професії - 50 карток
  • Хобі - 32 картки
  • Здоров'я - 32 картки
  • Факти - 50 карток
  • Особливі Умови - 32 картки
  • Катастрофи - 10 двосторонніх карток.
  • Загрози - 21 картка
  • Бланк для голосування - 120 шт.
  • Бункер - 30 карток
  • Усього карток - 321

ПІДГОТОВКА ДО ГРИ

Базовий режим - це гра з короткою заключною частиною. Перед гравцями стоїть завдання зробити все можливе, щоб потрапити в бункер.

У грі ВИЖИВАННЯ ви будете проходити різні етапи до самого фіналу. Під час кожного етапу будуть випадати карти, які можуть вплинути на хід гри і шанси гравців на виживання. Особливо важливо зібрати команду з різними навичками, щоб бути готовим до будь-яких загроз. Мета в режимі ВІДРОДЖЕННЯ відрізняється від режиму ВРЯТУВАННЯ - тепер представники різних статей можуть виживати разом, утворюючи пари. Якщо немає впевненості в тому, що два персонажі можуть скласти хорошу пару - це питання має вирішуватися шляхом обговорення або голосування. У будь-якому разі, наявність сумісних партнерів дає змогу всім почуватися комфортніше і допомагає змінити думку під час ухвалення рішень.

Настільна гра Бункер купити

ПРАВИЛА ГРИ "БУНКЕР" 3.0 (Українське видання)

На початку кожного раунду кожен отримує по 1 карті персонажа з однієї з 5 колод. Поступово ви почнете дізнаватися один про одного більше, розкриваючи карти по одній. Одна закрита карта персонажа залишиться прихованою до кінця гри.

У грі є два режими з різними цільовими аудиторіями.

  1. Мета: ВРЯТУНОК - можна грати до 7 гравців.
  2. Мета: ВІДРОДЖЕННЯ (не менше 8 гравців, можна більше)

Гра Бункер купити в Україні на сайті https://planeta-igr.com/ Кожен гравець отримує по 1 карті в закритому вигляді. Ці карти можуть бути зіграні в будь-який час, залежно від тексту і змісту карти. Наприклад, деякі карти можуть мати сильні ефекти, здатні істотно змінити хід гри. Використовуйте їх з розумом - уважно вивчайте свої карти, але не показуйте їх іншим гравцям. По ходу гри ви будете поступово розкривати карти зі своєї руки перед собою на столі. Ви можете покладатися на раніше відкриті карти, а також блефувати щодо закритих - вгадувати, що може знадобитися іншому гравцеві, або приховувати певну інформацію зі стратегічних міркувань.

Коли справа дійде до голосування, вам потрібно буде роздати кожному гравцеві по одному аркушу паперу. Ви можете використовувати ручку або олівець для нотаток під час голосування. Або можна голосувати без використання бланків - при цьому тикати пальцем у кандидата: кожен має підрахувати, скільки голосів проти нього.

Відкрийте випадкову картку "Лихо", щоб дізнатися, що це за лихо. Наприклад, ви можете знайти інформацію про стихійне лихо, економічну кризу або насильство. Послухайте голос за кадром, який описує подію на картці.

Покладіть на стіл 5 випадкових карт із колоди Бункеру: одну поруч із картою Катастрофи і чотири інші карти в ряд прямо поруч із нею.

Гра триває п'ять раундів. У кожному раунді є різні дії, наприклад, дослідження бункера або гра в карти. У деяких раундах є до двох голосувань, і вони повинні бути вказані в правилах і формах голосування. Якщо під час одного з цих раундів вас викреслили, ви стаєте вигнанцем із гри.

Починаючи з першого раунду, першим активним гравцем стає той, хто здає карти. Пам'ятайте: настільні ігри - це дружнє спілкування! Граючи в неї, ви навчитеся сперечатися й ефективно працювати разом. У грі також є багато драматичних рішень, коли окремі гравці виганяються. У ваших персонажів є як позитивні, так і негативні риси - пам'ятайте, що це гра, в яку ви граєте як персонаж, а не як емоційний герой. Розкажіть усім учасникам, щоб вони знали, що відбувається всередині гри - розуміння того, що емоції в настільних іграх не слід переносити в реальне життя, дасть їм змогу випробувати різні моделі спілкування й отримати більше задоволення від атмосфери гри.

Гра в карти з дітьми: Ви можете прибрати картки, які недоречні у вашій компанії. Наприклад, ви можете прибрати карти про сексуальну орієнтацію або наркотики. Колода гральних карт складена таким чином, що навіть якщо грає багато людей, у вас все одно буде достатньо карт для гри. Можливо, ви також захочете прибрати з гри карту "Здоров'я" і змішати карти "Хобі", "Багаж" і "Факти" в нову колоду. Коли всі зіграють свої ходи, всі вони будуть однаковими, але за широкою кольоровою рамкою на лицьовому боці кожної карти можна буде легко визначити, до якого типу вона належить.

ФІНАЛ ГРИ

Якщо в режимі Порятунок після того, як сталася катастрофа, залишаються персонажі, то виграють усі.

Гра в режимі Відродження означає, що якщо серед усіх, хто вижив, знайдуться персонажі, здатні вижити після катастрофи, і кілька людей, здатних продовжити рід, то виграють усі. Після обговорення гри і ваших рішень усі згодні з тим, що сталося.