Різні формати бізнесу потребують створення сайтів, що виконують роль візитної картки та благотворно впливають на ранжування, конверсію, збільшення продажів. Для просування сайту потрібно скористатися послугами хостинг-провайдера. Найкращий варіант на сьогоднішній день – орендувати віртуальний сервер. В Україні є перелік провайдерів, які надають подібні послуги – наприклад, компанія з гарною репутацією https://deltahost.ua/ua/.

 Українські компанії з оренди віртуальних серверів

Особливості VPS та VDS серверів

 

На якість сервісу можуть впливати певні фактори. Багато хто замислюється про оренду серверів VPS та VDS. У порівнянні з VPS сервером VDS є більш просунутою технологією. Віртуальні виділені сервери стійкіші, відрізняються високою швидкістю роботи. При цьому VPS хостинг відмінно підходять для новачків, які не мають спеціалізованих знань, доступніші. Варто відзначити різницю між хостингами VPS та VDS.

VPS дозволяє розташувати на сервері ваш сайт із наданням доступу до ресурсів приватного характеру. VDS хостинг дозволяє отримати власний сервер, забезпечуючи потужні та надійні ресурси. При виборі VDS сайт буде відрізнятися більшою продуктивністю.

Кому підходять послуги хостингу VPS та VDS? За наявності відносно невеликого сайту, який щомісяця відвідує не більше кількох тисяч гостей варто віддати перевагу VPS. Однак якщо ви плануєте розробляти великий сайт, на який переходитиме безліч відвідувачів, то краще обрати VDS.

 

Як обрати хостинг?

 

Перш за все рекомендується орієнтуватися на формат та вимоги сайту, особливості бізнесу, можливості бюджету. Найкращий варіант – ідеальне співвідношення якості та ціни, що дозволяє отримати перелік вигод, орендуючи віртуальний сервер. Розглянемо з чого слід розпочати успішну оренду віртуального сервера в Україні.

1.      Вивчіть ринок хостингу 2023: потрібно визначитися з вибором провайдера і виявити потреби в ресурсах щодо обсягу пам'яті, характеристик процесорів, операційних систем, обсягу дискового простору.

2.      Розгляньте запропоновані тарифні плани та виберіть оптимальний, що максимально підходить під вимоги вашого бізнесу.

3.      На сайті провайдера слід зареєструватися та оформити замовлення. Не забудьте вказати важливі параметри віртуального сервера.

4.      Зручним способом із числа доступних сплатіть тарифний план.

5.      Клієнт отримує доступ до віртуального сервера, після чого зможе адаптувати, конфігурувати його відповідно до власних потреб.

6.      Обов'язковим кроком є ​​налаштування антихакерського захисту, перевірка сервісів.

На віртуальному сервері розміщуються бази даних, сайти та інша важлива інформація. Потрібна постійна робота з віртуальним сервером, його оновлення. Українські хостинг-провайдери надають високоякісні послуги, які не поступаються європейським сервісам.