Що для вас готові домашні завдання 6 клас? На це питання існує багато думок. Перше та найрозповсюджене з них, це думка що ГДЗ в першу чергу спробою школярів не робити домашні завдання, ніби ГДЗ готовою шпаргалкою Але ця думка лише частково правдою, ГДЗ потрібно використовувати лише як чарівну паличку яку використовують лише у випадку нагальної необхідності а саме якщо школяр не знає як розв’язати те чи інше завдання, коли школяр фізично не встигає розв’язати  вправу. Найчастіше використовують  розв’язник vshkole.com коли не встигають зробити домашню роботу вчасно, адже це не правильно коли дитина витрачає свій час замість сну занять спортом на виконання домашніх завдань. Школяр повинен розвиватися всебічно і ГДЗ в цьому допоможуть як найкраще. Розв’язник наддасть можливість не витрачати час на переробку завдань у тому випадку коли школяр не впевнений у правильності розвязку, адже відповідь можна буде звірити з тими що в ГДЗ. Школяр запізнюється на секцію а залишилось кілька типових завдань, і тут підходять ГДЗ. Але треба бути обережним з використанням готових розв’язків, їх необхідно використовувати так щоб це не ввійшло в звичку, а лише у вигляді одиночних випадків, так званих «рятувальник кругів»

Навіщо батькам використовувати ГДЗ? В першу чергу готові домашні завдання для батьків основним способом контролю розвязку дітьми домашнього завдання, способом який не займає багато часу, та який дає повну картину про правильність та якість виконання домашньої роботи. Для того щоб перевірити домашнє завдання за допомогою ГДЗ не потрібно згадувати шкільний матеріал, не потрібно в дорослому віці заново вчити шкільну програму, для цього достатньо лише відкрити vshkole.com обрати потрібний  клас, далі необхідний предмет та підручник чи збірник з якого було взяте завдання. Залишилось, лише, вибрати необхідний номер та звірити з результатом який вийшов у вашої дитини, в ході виконання домашньої роботи.

Для викладачів ГДЗ від vshkole.com гарною спроможністю зберегти час на перевірці домашніх завдань своїх учнів. Адже треба перевірити десятки однакових завдань, тому дуже раціонально застосовувати для перевірки готові домашні завдання. Такий підхід до перевірки дуже позитивно відображається на тому, як добре виконує свою роботу викладачем та дозволяє отримувати більше задоволення від свого призвання. Також ГДЗ розумно використовувати для складання рубіжних робіт, а саме тесової частини, а також для їхньої перевірки.