Перше головна відмінність — це сухий корм для тварин і консерви для тварин, так звана «волога дієта». Склад у них практично однаковий, основна відмінність — це форма. Волога форма легше засвоюється, тому підходить для собак та котів з проблемами засвоюваності їжі, крім того консерви краще тоді, коли є проблеми з ротовою порожниною — стоматити, проблеми з зубами і яснами.

   Друге, на що необхідно звертати увагу — це вік Вашого вихованця, купити сухий корм для собак ціни http://petcenter.com.ua/sobaki/sukhoi-korm різні як і на корма для котів, але корм повинен мати спеціальне позначення віку. Всі перевірені виробники тваринного корма мають спеціальні серії для маленьких кошенят, собак та котів середнього віку, а також літніх тварин. Літніми тваринка вважається коли досягла 7 років і більше. Це зовсім не означає, що 7-ми річна кішка чи собака, вже старенька - ні, це лише означає, що для підтримки її здоров'я потрібно ввести консерви для котів ціна http://petcenter.com.ua/koti/konservy на які не досить відрізняється від ціни на сухі корма, але там є додаткові компоненти і вітаміни.

    Третій важливий момент, на який необхідно звернути увагу — це, звичайно ж, склад. Склад сухого корму для котів та собак, повинен бути максимально натуральний і збагачений спеціальними вітамінами і мінеральними речовинами. До складу сухого корму обов'язково повинні входити м'ясо, овочі і злаки. Якісні сухі корми використовують тільки натуральні консерванти, що теж важливо.

   Ми розглянули три основних принципу вибору корму для тварин, але крім цього, існують і інші не менш важливі складові, як вітаміни, засоби по догляду за гігієною тваринки та ін., купити товари для тварин львів http://petcenter.com.ua/ можна в магазині та інтернеті.

    Так багато відомих виробників корму, вітамінів та всіляких корисних засобів для котів та собак, що господарі не рідко губляться. На цей випадок фахівці радять вибирати  товари для тварин преміум класу, як наприклад Роял Канін, цей виробник випускає товари з урахуванням породи та віку вихованців. Такі корми крім звичайного необхідного набору компонентів мають ті, які особливо важливі для перських, сіамських, кішок сфінкс та інших.