Вишукані та елегантні листівки з оригінальним дизайном – це більше, аніж просто кольорові листівки. Ними можна привітати колег і ділових партнерів або оживити надто серйозну рекламну брошуру. Створення картонної листівки на згадку з логотипом або торговою маркою організації – це чудовий спосіб створити впізнаваність бренду і виділитися з одноманітного натовпу електронних листівок. Зрештою, вони привертають увагу клієнтів та колег, надаючи повідомленню індивідуальності. Водночас, не потрібно концентруватися виключно на брендингу та перевантажувати своє зображення символікою компанії.

З яких матеріалів виготовляють листівки?

Сьогодні друк листівок у типографіях відбувається з виготовленням з різних видів паперу різної щільності, наприклад:

  • Офсетний папір. Офсет універсальний та доступний за своєю ціною. Правильно підібравши щільність такого паперу, ви можете виготовити ефектні листівки високої якості з обмеженим бюджетом. Щільний офсетний папір також дуже приємний на дотик.
  • Крейдований папір. На такому папері зображення виходять яскравими та чіткими, даруючи приємні візуальні емоції. Замовляючи друк листівок, слід звертати увагу не тільки на щільність і товщину матеріалу, але і на спосіб обробки. Існує два види крейдованого паперу, а саме: глянцевий та матовий.
  • Крафтовий папір. Головною перевагою крафт-паперу є його екологічність, бо він виготовляються зі стовідсоткової целюлози, а можливості друку на ньому практично безмежні. Барвисті зображення, назви продуктів, назви організацій та логотипи перетворили на крафтовий папір на тренд.
  • Картон. Такі листівки мають міцну основу, яка не піддається деформації. Якщо ви замовите листівку з целюлозного картону, вона прослужить набагато довше, аніж листівки з інших матеріалів.
  • Дизайнерський папір. Рекомендується використовувати, коли ви хочете виділитися не тільки яскравим дизайном, а й друкованим матеріалом. Такі картки виглядають дуже дорого і будуть підкреслювати ваш статус.

Друк листівок: технології

При цифровому друці використовуються лазерні принтери високої продуктивності. Зображення та текст з комп’ютера передаються безпосередньо на принтер, а з принтера вже на папір. Для друку застосовується сухий тонер, або ж має іншу назву, таку як тонерний друк.

Офсетний друк – складніший процес, який вимагає додаткової додрукарської підготовки, матеріалів та обладнання. На цьому етапі відбувається процес кольороподілу. Для кожного кольору або відтінку виготовляється спеціальна друкарська форма, яка потім використовується для перенесення фарби через проміжний офсетний циліндр на матеріал.

Тож офсетний друк не поступається цифровому, адже він вважається одним з найбільш якісних способів друку. Однак сучасні технології досягли такого рівня, що цифровий друк конкурує з офсетним.