Перехід на світлодіодне освітлення є одним з найпростіших способів економії енергії та захисту навколишнього середовища. Світлодіодні світильники, про які детальніше можна прочитати на сайті https://vtnled.com/svitlodiodni-promislovi-svitilniki, споживають вдвічі менше електроенергії, ніж енергозберігаючі лампочки і є незрівнянно вигіднішими за традиційні лампи накалювання. При цьому, вони нічого не втрачають в ефективності світлоподачі і мають високу яскравість.

Особливості конструкції

В якості джерела світла в даних приладах виступають світлодіоди, іншими словами LED. Це напівпровідникові елементи, які перетворюють електрику в світло за допомогою штучного напівпровідникового кришталя. Для злагодженості та чіткості в роботі лед світильника, світлодіоди кріпляться до друкованої плати з електронною схемою. Незважаючи на свою компактність, за допомогою світлодіодних світильників в сучасному світі можна створити те, що раніше здавалося просто неможливим в світлотехніці.

Сфера використання

Особливою популярністю світильники на світлодіодах користуються в офісних та виробничих приміщеннях, готелях, школах, університетах, торгових центрах і розважальних закладах. Вони можуть використовуватися як основне джерело світла, так і у якості акцентного освітлення. У побуті такі прилади гарні тим, що створюють досить світла і при цьому займають дуже мало місця.

Безпека використання світлодіодів

Цей варіант найбільш раціональний з точки зору здоров'я людини. Адже світлодіоди екологічно безпечні, вони не містять ртуті і ультрафіолетового випромінювання, а світло, яке вони дають, максимально відповідає денному від якого не втомлюються очі. До того ж, немає низькочастотних мерехтінь світла, які характерні для інших видів ламп шкідливих для зору.

Пожежна безпека

Світлодіодному led-світильнику також варто віддати перевагу для встановлення в приміщеннях, в яких внутрішнє оздоблення виконане із пластика або інших легкозаймистих матеріалів. Вся справа в тому, що ці освітлювальні пристрої не виділяють тепло під час роботи, що попереджує випадкове займання і виникнення пожежі. Разом з тим, це дозволяє додатково заощадити за рахунок скорочення використання систем кондиціонування повітря.

Світлодіоди є довговічними джерелами світла, стійкими до спеки, холоду, ударів і вібрацій. Для якісного і безпечного освітлення великих приміщень, відповідного екологічним вимогам, ідеально підійдуть світлодіодні світильники, виготовлені на науково-виробничому підприємстві «ВТН ЛЕД».